Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

B&O PLAY

Przenośny głośnik osobisty

Przenośny głośnik osobisty

Firma B&O Play zaprezentowała Beolit 17, najnowszy model należący do cenionej serii Beolit, która debiutowała już w 1939 r. Został on jednak przeprojektowany, aby umożliwić zmieszczenie w nim komponentów, które pozwolą uzyskać jeszcze większą moc i wykorzystać innowacyjne rozwiązania techniczne, w tym sterowanie przy pomocy aplikacji mobilnej.

Model Beolit 17 został zaprojektowany przez cenioną i nagradzaną Cecilie Manz, a stylistyka urządzenia nawiązuje do jej poprzednich projektów, takich jak Beolit 12 (z 2012 r.) oraz Beolit 15 (z 2015 r.). Górna i dolna warstwa obudowy urządzenia zostały wykonane z wytrzymałego polimeru. Dzięki wbudowanej pojemnej baterii, która pozwala nawet na 24 godziny bezprzewodowego odtwarzania muzyki, głośnik ten można zabrać ze sobą niemal wszędzie. Maskownica, która umieszczona jest wokół urządzenia, wykonana została z anodyzowanego i piaskowanego aluminium, a rączka, zaprojektowana dla zwiększenia mobilności, stworzona została z bardzo dobrej jakości skóry licowej. Wierzchnią warstwę głośnika Beolit 17 tworzy odporna na zarysowania, antypoślizgowa taca, która jest idealnym miejscem na położenie smartfona podczas odtwarzania muzyki za jego pośrednictwem.

Urządzenie wyposażono w nowy, „inteligentny” przycisk łączności, który można konfigurować dzięki aplikacji Beoplay.

Głośnik Beolit 17 to jak do tej pory najmocniejszy model z serii Beolit (240 W mocy szczytowej). Dostępny jest w kolorach Natural oraz Stone Grey, a jego sugerowana cena detaliczna to 2199 zł.

2017-03-21

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket