PHILIPS

Prostownice Vivid Ends, Sublime Ends - koniec z rozdwojonymi końcówkami!

Prostownice Vivid Ends, Sublime Ends -

Jak wiemy, prostowanie włosów wiąże się z ich osłabieniem, a finalnie – rozdwajaniem ich struktury. Jest jednak rozwiązanie: Philips razem ze specjalistami w zakresie pielęgnacji włosów opracował pierwsze na rynku prostownice zapobiegające rozdwajaniu się końcówek.

Modele Vivid Ends BHS675 i Sublime Ends BHS677 wykorzystują technikę SplitStop, która stanowi połączenie czujnika UniTemp i gładkich płytek ceramicznych z dodatkiem keratyny. Keratyna to podstawowy składnik włosów, który sprawia, że są one mocne, zdrowe i wspaniale wyglądają, zatem jej dodatek zapewnia lepszą pielęgnację. Najnowsze prostownice Philipsa zapewniają nawet do 95 proc. mniej rozdwojonych końcówek. Płytki ceramiczne mają też profesjonalną długość – 105 mm, co umożliwia szybsze i łatwiejsze prostowanie większych pasm włosów. Dzięki temu prostownice umożliwiają stworzenie profesjonalnej stylizacji, nie wywierając przy tym szkodliwego wpływu na włosy i zmniejszając liczbę rozdwojonych końcówek do 95 proc. Producent wyjaśnił, dlaczego tak łatwo zniszczyć włosy: tradycyjne prostownice zwykle wytracają temperaturę podczas stylizacji, ponieważ włosy naturalnie absorbują ciepło – dlatego potrzeba wielu ruchów prostownicą, aby osiągnąć zamierzony efekt. Technika SplitStop wykorzystuje czujnik UniTemp, który utrzymuje optymalną i stabilną temperaturę podczas prostowania. Dodatkowo prostownice są wyposażone w kilkanaście ustawień temperatury, dzięki którym można wybrać konfigurację najlepszą dla rodzaju włosów użytkowniczki. W obydwóch prostownicach wykorzystywana jest także technika jonowa. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, nadając fryzurze piękny blask. Prostownica Sublime Ends została dodatkowo wyposażona w ruchome płytki ceramiczne, które zmieniają położenie, gdy nacisk na włosy jest zbyt duży. Chroni to dodatkowo strukturę włosów przed uszkodzeniem i zmniejsza prawdopodobieństwo rozdwajania się końcówek. Prostownica została także wzbogacona o zaawansowany jonizator.

2017-02-01