Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CANON

Aparat kompaktowy PowerShot G9 X Mark II

Aparat kompaktowy

Nową generacją modelu PowerShot G9 X Mark II Canon umacnia swoją pozycję w segmencie zaawansowanych aparatów kompaktowych.

Aparat został wyposażony w procesor Digic 7 i oferuje jeszcze więcej możliwości oraz dobrą jakość zdjęć i filmów. Tryb Dual sensing stabilisation zapewnia 3,5-stopniową stabilizację w oparciu o równoległy proces stabilizacji, co doskonale sprawdza się podczas fotografowania dynamicznych scen, także w ruchu. Aparat wyposażono również w tryb seryjny o wydajności 8,2 kl./s i szybki autofocus (0,14 s). Obiektyw dysponuje 3-krotnym zoomem optycznym, a jego ogniskowa na najszerszym końcu to ekwiwalent 28 mm dla pełnej klatki.

Procesor Digic 7 redukuje szumy, zwiększa zakres dynamiczny podczas ujęć w wymagających warunkach oświetleniowych, a jasny obiektyw f/2 pozwala pracować przy mniejszych wartościach ISO i krótszym czasie naświetlania, tworząc efekt pięknie rozmytego tła. Nowy filtr Auto ND ogranicza ilość światła, dzięki czemu podczas fotografowania poruszających się obiektów można wykorzystać dłuższy czas naświetlania, uzyskując rozmyte tło bez efektu prześwietlenia. Duża matryca o przekątnej 1 cala i rozdzielczości 20 Mpx gwarantuje dobrą jakość obrazu nawet w słabym świetle. Masa wynosząca 206 g sprawia, że aparat można mieć zawsze przy sobie, a intuicyjny ekran dotykowy gwarantuje łatwą obsługę. PowerShot G9 X Mark II ma także konfigurowalny pierścień regulacji obiektywu, który zapewnia dostęp do najważniejszych ustawień, takich jak przysłona, czas otwarcia migawki czy zoom.

Aparat wyposażony jest w przycisk Wi-Fi oraz funkcję Dynamic NFC, która pozwala na szybkie przesyłanie zdjęć i filmów do urządzeń mobilnych oraz łatwe udostępnianie i bezpieczne przechowywanie multimediów na stacji Canon Connect Station CS100. Moduł Bluetooth pozwala na stałe połączenie z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu użytkownik może przeglądać i udostępniać fotografie na tablecie czy smartfonie, nawet gdy urządzenie jest schowane w kieszeni.

2017-01-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket