INDESIT

Dla aktywnych i nie tylko

Coraz więcej osób spędza aktywnie czas, także jeśli mają dzieci, które wraz ze szkolnym dzwonkiem przynoszą sterty ubrań.

W obu przypadkach trzeba odzież prać niemal codziennie. Dlatego marka Indesit wyszła naprzeciw oczekiwaniom takich osób z modelem pralki Innex i programem Push & Wash – dostosowanym do takich potrzeb. Oczywiście, nie oznacza to, że model nie może prać w każdych innych warunkach i z użyciem innym programów. Jak najbardziej! Ideą cyklu prania Push & Wash jest że gwarantowanie czystych i świeżych ubrań bez wstępnego prania. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk przez dwie sekundy, aby pralka skutecznie odświeżyła lekko zabrudzoną odzież. Ponadto pralka w programie trwającym tylko 45 min usuwa w temperaturze 30 °C ponad 20 najczęściej występujących na ubraniach plam. W wybranych modelach znajdziemy też program Eko 30°, który pozwala prać bawełnę, syntetyczne, delikatne oraz kolorowe tkaniny w niższej temperaturze, gwarantując takie same rezultaty jak przy praniu w 40 °C. Urządzenie oszczędza zatem energię znacząco. Ciekawym rozwiązaniem jest tutaj WaterBalance+, czyli czujnik optymalizujący zużycie wody. Pojemność urządzenia to 8 kg. Klasa efektywności energetycznej: A+++ – 10 proc.

2017-01-05