Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KRUGER&MATZ

Bezprzewodowy komfort

Bezprzewodowy komfort

Do oferty słuchawek marki Kruger&Matz dołączył bezprzewodowy dokanałowy model M7. Nie tylko wykorzystuje on moduł Bluetooth (w wersji 4.1), ale jest pozbawiony jakiegokolwiek okablowania.

Słuchawki M7 nie mają nawet krótkiego, kilkudziesięciocentymetrowego przewodu łączącego dwa przetworniki dokanałowe, który zwykle spotyka się w dokanałowych modelach bezprzewodowych. Każda z wkładek dokanałowych ładowana i zasilana jest oddzielnie. Co ważne, brak przewodu nie zmniejsza funkcjonalności urządzenia. Przyciski znajdujące się na jednym z elementów dokanałowych pozwalają na regulację głośności i sterowanie odtwarzaną muzyką. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi model M7 można również wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych przy współpracy ze smartfonem.

Słuchawki mają wbudowaną baterię o pojemności 380 mAh, która pozwoli cieszyć się muzyką nawet przez kilka godzin. Niewielkie etui znajdujące się w zestawie ma wbudowane złącze mikro-USB i służy również jako przenośny powerbank dla słuchawek.

Model M7 dostępny jest w kolorze czarnym. Sprawdzi się zarówno u osób aktywnych, jak też tych, które lubią czuć się swobodnie podczas spaceru. Niewielka masa słuchawek w połączeniu ze specjalnymi silikonowymi uchwytami, które idealnie dopasowują się do wnętrza ucha, zapewniają komfort użytkowania i niwelują ryzyko wypadnięcia. W zestawie znajdują się silikonowe osłony w trzech różnych rozmiarach, co pozwala dopasować wielkość elementu dokanałowego do potrzeb użytkownika.

2016-10-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket