Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MUSICAL FIDELITY

Zbalansowany i regulowany

Zbalansowany i regulowany

Firma Rafko, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity w Polsce, wprowadziła do sprzedaży nowe urządzenie do systemu audio z serii MX tej marki. Tym razem jest to wzmacniacz gramofonowy.

Producent zastosował w modelu MX-VYNL architekturę obwodów używaną dotychczas w sprzęcie z serii Nu-Vista. Urządzenie jest przystosowane do współpracy praktycznie z każdą wkładką gramofonową typu MM i MC. Oprócz popularnych złączy RCA nowy model został wyposażony w specjalność marki Musical Fidelity – zbalansowane złącza XLR. Duży potencjometr umieszczony po prawej stronie obudowy urządzenia pozwala na dopasowanie impedancji do rodzaju wkładki zastosowanej w gramofonie. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych modeli MX-VNYL pozwala na wygodną regulację ustawień, nawet podczas odsłuchu. Dzięki temu można eksperymentować w poszukiwaniu optymalnego brzmienia swojego zestawu.

Urządzenie korzysta z regulacji RIAA, która pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych wyników, jeśli chodzi o pasmo przenoszenia (nawet do 80 kHz). Wyjątkowo niski poziom szumów, bardzo dobra separacja kanałów oraz duża tolerancja napięciowa sprawiają, że MX-VNYL to świetny „partner” nawet dla najbardziej wymagających wkładek gramofonowych. Sugerowana cena detaliczna modelu MX-VYNL to 3995 zł.

2016-02-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket