PHILIPS

Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural - naturalna stylizacja

Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural -

Firma Philips wprowadziła na rynek nową lokówkę, która pozwala w prosty sposób stworzyć piękne, naturalnie wyglądające fale i loki, nawet z tyłu głowy. Dzięki wyjątkowej konstrukcji w kształcie tulipana i specjalnym płytkom pasma włosów są przytrzymywane podczas układania, co umożliwia stworzenie naturalnie wyglądających fal jednym prostym ruchem.

Lokówka Tulip Easy Natural BHH777/00 to urządzenie stworzone z myślą o paniach stawiających na komfortową i szybką stylizację. Cechami charakterystycznymi tego modelu są zacisk i płytki grzejne, które automatycznie przytrzymują pasma włosów podczas układania, dzięki czemu można zakręcić loki jedną ręką, a następnie pojedynczym ruchem odwinąć pasmo, które staje się podkręcone. Specjalne zabezpieczenie płytek grzejnych przed dotknięciem zapobiega przypadkowym oparzeniom, a ochronna powłoka ceramiczna zastosowana na płytkach lokówki zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i jest mniej szkodliwa dla włosów, które pozostają miękkie i lśniące. Dodatkowo temperatura 200 °C, stosowana przez profesjonalistów, gwarantuje dobre rezultaty nawet w wypadku grubych włosów i jest dla nich zdecydowanie mniej szkodliwa. Urządzenie sprawdza się podczas stylizacji włosów długich, średnich i krótkich. Płytki mają wymiary 20 × 70 mm i w ciągu 30 s są już gotowe do pracy. Rekomendowana cena detaliczna lokówki Tulip Easy Natural wynosi 159 zł.

2015-04-16