Artykuły

Zapowiedź zmian

AMICA

Zapowiedź zmian u polskiego producenta AGD

2020-03-06

Fot. Amica
Stale zmieniające się trendy, nie tylko wśród konsumentów, ale także w produkcji AGD, skłaniają do przeprowadzania różnego rodzaju transformacji i unowocześniania przedsiębiorstwa. Wprowadzane zmiany są jednak nie tylko pogonią za teraźniejszością, ale przede wszystkim dobrą strategią na przyszłość. Z duchem czasu idzie również Amica.

Czytaj więcej...
Otwiera dekadę

APPLiA POLSKA

Otwiera dekadę i podsumowuje rok 2019

2020-03-04

Rodzima branża AGD przyzwyczaiła nas do zawrotnej szybkości. Wielomiliardowe inwestycje w Polsce i pozycja lidera w gospodarce odpadami to tylko niektóre z osiągnięć. Nic więc dziwnego, że związek producentów AGD APPLiA Polska jako jeden z pierwszych otwiera rok konferencją podsumowującą. (Fot. Ciarko)

Czytaj więcej...
Duże AGD na targach

TARGI 2020

Duże AGD na targach w 2020 roku

2020-02-05

W 2020 r. nie zabraknie cyklicznie odbywających się imprez targowych, na których będzie można zobaczyć innowacyjne AGD i nie tylko. Niekiedy sprzęt ten nie jest głównym punktem programu, lecz stanowi doskonałe uzupełnienie oferty targowej rozmaitych wystawców. Prezentujemy wybrane spośród wielu tegorocznych imprez, na których dużego AGD, zarówno tego wolnostojącego, jak i do zabudowy, z pewnością nie zabraknie.

Czytaj więcej...
AGD i sztuczna inteligencja

Targi CES 2020

AGD i sztuczna inteligencja

2020-02-03

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas wielu producentów zwracało uwagę na rolę sztucznej inteligencji w naszym życiu i rozmaite udogodnienia, jakie wraz z jej obecnością mogą się pojawić w różnego rodzaju sprzęcie, w tym również w AGD.

Czytaj więcej...
Prawidłowe postępowanie

ELEKTROEKO

Prawidłowe postępowanie z elektroodpadami

2019-12-03

Obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci odbywały się w tym roku pod znakiem eksperckich konferencji i debat w Ministerstwach Środowiska oraz Przedsiębiorczości i Technologii, pikników edukacyjnych dla dzieci oraz zbiórek e-odpadów w firmach czy instytucjach. A dyskutować i edukować jest o czym, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie organizacji odzysku ElektroEko, co piąty Polak pozbywa się elektrośmieci w sposób nielegalny.

Czytaj więcej...
Elegancki twardziel –

CAT

Elegancki twardziel – Smartfon S52

2019-12-02

Marka Cat po raz kolejny odpowiada na rynkowe potrzeby, tym razem prezentując model S52. Polska premiera urządzenia została zorganizowana w klimacie nawiązującym do filmów o postaci Jamesa Bonda – najelegantszego twardziela w świecie popkultury.

Czytaj więcej...
Konferencja jubileuszowa

ELECTRO-SYSTEM

Konferencja jubileuszowa

2019-10-30

(Fot. Jacek Zyśk)
W tym roku ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. obchodzi 10-lecie działalności. Z tej okazji w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa dla partnerów i kluczowych klientów spółki.

Czytaj więcej...
7 Kongres Serwisów AGD

APPLiA POLSKA

7 Kongres Serwisów AGD

2019-10-29

We wrześniu w ekskluzywnym 4-gwiazdkowym hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbyła się 7. edycja Kongresu Serwisów AGD zorganizowanego przez APPLiA Polska. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 osób. Wśród nich byli przede wszystkim właściciele punktów serwisujących oraz przedstawiciele producentów i importerów AGD.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket