Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Brak fosforanów

JURA

Brak fosforanów w produktach do konserwacji

2017-01-31

Niedawno producent wprowadził zmiany w składzie produktów do konserwacji o czym konsekwentnie informuje na opakowaniach. Oprócz odświeżonego wyglądu, ważna jest adnotacja o braku fosforanów. Nowy design opakowań pozwoli efektywniej promować ekologiczne rozwiązania marki JURA, a także bardziej czytelnie informuje konsumentów o oryginalności swoich produktów.

Czytaj więcej...
„Iconic Awards 2017”:

ELICA

„Iconic Awards 2017”: Summilux i NikolaTesla

2017-01-31

Po raz kolejny wzornictwo projektanta Fabrizio Crisà zostało docenione w prestiżowym konkursie „Iconic Awards 2017”.

Czytaj więcej...
Trzydzieści świetnych lat

CIARKO

Trzydzieści świetnych lat

2017-01-31

Zdobyć popularność na lokalnych rynkach udaje się niewielu markom i ich produktom. Jeśli więc producent cieszy się zaufaniem i prestiżem u najlepszych, światowych brandów i do tego na wielu rynkach przez wiele lat – można mówić tylko o sukcesie. Historia firmy Ciarko to historia nie łatwego, ale jednak ogromnego sukcesu.

Czytaj więcej...
Bezpieczna jazda

SAMSUNG

Bezpieczna jazda z VR

2017-01-31

Dzięki nowej aplikacji VR Samsung Drive świeżo upieczeni kierowcy, będą mogli sprawdzić swoje reakcje na potencjalne zagrożenia na drodze, ale w bezpiecznym, bo wirtualnym środowisku okularów Samsung Gear VR.

 

Czytaj więcej...
DSD - nowy stary standard

DSD - nowy stary standard

2017-01-31

DSD, czyli Direct Stream Digital, to standard kodowania cyfrowego dźwięku. Został opracowany przez Sony i Philipsa. Rozwiązanie to było wykorzystywane na płytach SACD (Super Audio Compact Disc) już w latach 90. ubiegłego wieku.

Czytaj więcej...
Urządzenia wideo z

Urządzenia wideo z HDR

2017-01-31

Technika HDR zmieniła podejście inżynierów do jakości obrazu. Rozdzielczość – parametr obrazu uznawany dotychczas za najważniejszy – stała się jednym z wielu, które mają wpływ na jakość obrazu. Teraz za najważniejszy jest uznawany HDR. W sklepach oprócz telewizorów Ultra HD HDR pojawią się Full HD HDR. Szereg urządzeń ma w swojej nazwie skrót HDR. Czy we wszystkich urządzeniach oznacza on to samo, wyjaśniamy w artykule.

Czytaj więcej...
Z HDD w dystrybucji

SILICON POWER

Z HDD w dystrybucji Incom Group

2017-01-30

Tajwańska firma Silicon Power znana jest z produkcji m.in. pamięci flash, dysków SSD oraz przenośnych HDD.

Czytaj więcej...
Studio konesera, czyli Krychowiak, Boberek i Woronowicz

SAMSUNG

Studio konesera, czyli Krychowiak, Boberek i Woronowicz o Samsung Smart TV

2017-01-30

Studio konesera” to nowy internetowy program kulturalny, w którym znane i lubiane osobistości rozmawiają o szeroko rozumianej kulturze, a także swoich ulubionych filmach i programach dostępnych w Samsung Smart TV. W trzech odcinkach zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, Jarosława Boberka oraz Adama Woronowicza.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket