Artykuły

Kuchnie gazowe

Kuchnie gazowe i z polami mieszanymi

2022-04-05

Wśród kuchni wolnostojących ciekawym rozwiązaniem są modele wyposażone w pola mieszane. Taka konstrukcja sprawia, że kuchenka może być zasilana zarówno gazem, jak i energią elektryczną. Z praktycznego punktu widzenia jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby. Co więcej, w razie braku zasilania elektrycznego wciąż możemy gotować, zasilając płytę gazem.

Czytaj więcej...
Pojemne i praktyczne lodówki wielkogabarytowe

Pojemne i praktyczne lodówki wielkogabarytowe typu side by side

2022-04-05

Lodówki tego typu wymagają nie tylko dużo miejsca w kuchni, ale i odpowiedniej aranżacji kuchennego wnętrza. W zamian dają jednak niezrównany komfort i przyjemność użytkowania. Do tego wyposażone są w wiele praktycznych funkcji poprawiających komfort codziennego użytkowania.

Czytaj więcej...
Pralki wolnostojące normalnogabarytowe

Pralki wolnostojące normalnogabarytowe o załadunku od 8 do 10 kg

2022-04-05

Popularną grupą urządzeń pralniczych są sprzęty normalnogabarytowe ładowane od frontu, których wysokość nie przekracza przedziału od 82 do 85 cm, szerokość wynosi zazwyczaj ok. 60 cm, a głębokość, w zależności od modelu, waha się miedzy 51 a 60 cm. Najpopularniejsza ładowność tych urządzeń waha się przedziale od 8 do 10 kg.

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy z praktyczną funkcją kuchenki mikrofalowej

2022-04-04

Wybór piekarnika wyposażonego w funkcję kuchenki mikrofalowej to nie tylko oszczędność przestrzeni w zabudowie kuchennej, ale przede wszystkim rozszerzona funkcjonalność codziennego użytkowania. Tego typu sprzęt może doskonale sprawdzić się zwłaszcza w małych kuchniach i aneksach kuchennych.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki i baterie ceramiczne

2022-04-04

Ceramiczne zlewozmywaki i baterie odpowiednio dobrane do wystroju kuchni mogą nie tylko nadać jej określony charakter, ale być przede wszystkim wyznacznikiem stylu. Wielkość, kolor, usytuowanie w zabudowie i łatwość utrzymania w czystości to zaledwie kilka zalet tych ponadczasowych produktów. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i eleganckie

Funkcjonalne i eleganckie okapy przyścienne

2022-04-04

Producenci modeli przyściennych prześcigają się w wymyślaniu rozmaitych kształtów okapów i wykorzystują różnorodne materiały. Cechą charakterystyczną tego typu modeli jest miejsce montażu urządzenia, jak sama nazwa wskazuje – przy ścianie, w odpowiedniej odległości nad płytą grzejną. Wszystko to sprawia, że okap przyścienny może nie tylko skutecznie pochłaniać opary, ale będzie przy tym wygodny w obsłudze i stanie się ozdobą wnętrza.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i kompaktowe

Funkcjonalne i kompaktowe – minipiekarniki

2022-03-27

Ogromną popularnością cieszą się piekarniki do zabudowy, głównie ze względu na możliwość stworzenia stylowej aranżacji kuchennej. Nieco w cieniu funkcjonuje zaś segment piekarników wolnostojących, nazywanych często minipiekarnikami, które w konkretnych zastosowaniach mogą być bardzo funkcjonalnym sprzętem.

Czytaj więcej...
Kuchnie wolnostojące

Kuchnie wolnostojące z płytą ceramiczną

2022-03-11

Najczęściej spotykane kuchnie wolnostojące to te z płytą gazową. Niemniej równie często wybierane są modele z płytą indukcyjną oraz ceramiczną. Ostatni rodzaj płyt jest szczególnie praktyczny z uwagi na łatwość utrzymania w czystości i elegancki wygląd.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket