Artykuły

Philips Hue świętuje

Philips Hue świętuje piąte urodziny

2017-10-11

W ramach świętowania piątych urodzin systemu oświetlenia domu Philips Hue firma przedstawiła też ulepszenia w funkcjach dla Apple HomeKit oraz nowe lampy, multipaki i zestawy startowe.

Czytaj więcej...
Co dwóch asystentów

Co dwóch asystentów to nie jeden

2017-08-31

Firma LG rozbudowuje swoją koncepcję inteligentnego domu i wzbogaca ją o dwie najpopularniejsze usługi inteligentnych osobistych asystentów – Amazon Alexa oraz Google Assistant

Czytaj więcej...
Zagrasz w kółko i krzyżyk

Zagrasz w kółko i krzyżyk z dronem?

2017-08-23

W holenderskim szpitalu, mali pacjenci mogą zagrać z pierwszym na świecie, stworzonym przez firmę Blue Jay, autonomicznym dronem domowym, który porusza się dzięki technice Philips Lighting.

Czytaj więcej...
Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na

Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą

2017-08-10

Z okazji otwarcia nowego odcinka Bulwarów Wiślanych, Muzeum nad Wisłą i innogy zapraszają na Rave nad Wisłą – zabawę taneczną pod gołym niebem przy dźwiękach muzyki electro, krzyku mew i szumu wiślanych fal.

Czytaj więcej...
Smart Living,

Smart Living, czyli technologia oswojona

2017-07-20

W 2015 roku na jedną osobę przypadały niemal cztery urządzenia komunikujące się w jakikolwiek sposób z siecią. W 2020 roku każdy z nas będzie korzystać już prawie z siedmiu, co w przypadku populacji liczącej prawie osiem miliardów da oszałamiający wynik pięćdziesięciu miliardów urządzeń. Jak mądrze wykorzystać potencjał technologii smart, która nieodwołalnie zajmuje w naszym życiu coraz ważniejsze miejsce?

Czytaj więcej...
Dystrybutorem

Dystrybutorem ZeeGO

2017-07-12

Nelro Data powiększyła ofertę o rozwiązania automatyki budynkowej ZeeGO.

Czytaj więcej...
Mobilny salon wyruszył

Mobilny salon wyruszył w miasto

2017-07-07

Firma innogy Polska, w ramach rozwijania usług z zakresu obsługi llienta, rozpoczęła kolejną inicjatywę, której celem jest ułatwienie kontaktu z przedstawicielami firmy tym, którzy ze względu na odległość nie mają możliwości odwiedzenia stacjonarnych salonów innogy.

Czytaj więcej...
i Centrum Nauki Kopernik zapraszają  na

i Centrum Nauki Kopernik zapraszają na Dzień Tesli 2017

2017-07-06

W najbliższą niedzielę, 9 lipca odbędzie się Dzień Tesli w Centrum Nauki Kopernik. W programie wydarzenia są dodatkowe atrakcje: spotkania z Łowcami burz, pokazy w Teatrze Wysokich Napięć, miniwarsztaty z elektromagnetyzmu, pokazy w Planetarium, miniwarsztaty z zestawem edukacyjnym Power Box oraz warsztaty z programowania w systemie Arduino.

Czytaj więcej...
rozświetla

rozświetla Wianki nad Wisłą

2017-06-21

innogy Polska w ramach realizowanej strategii wspierania wydarzeń kulturalnych na warszawskim Powiślu, aktywnie włączyła się w organizację Wianków nad Wisłą.

Czytaj więcej...
Polecaj fotowoltaikę innogy i

Polecaj fotowoltaikę innogy i ZARABIAJ!

2017-06-13

Wystartował pierwszy i jedyny w Polsce program poleceń fotowoltaiki! Już teraz każdy może zarabiać, rekomendując fotowoltaikę innogy Polska.

Czytaj więcej...
Konkurs na aplikację mobilną

Konkurs na aplikację mobilną odczytującą liczniki

2017-05-19

Konkurs „Czytamy Liczniki” skierowany jest do społeczności akademickiej, w szczególności do Kół Naukowych, Studentów oraz Doktorantów

Czytaj więcej...
Wyniki finansowe

Wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2017 r.

2017-05-09

Philips odnotował wzrost sprzedaży w stosunku do okresów poprzednich i rentowności na działalności operacyjnej oraz wygenerowanie dodatnich przepływów pieniężnych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket