Artykuły

Telewizja na żywo

TELEWIZORY 4K

Telewizja na żywo – DVB-S, IPTV i OTT

2020-02-21

(Fot. Toshiba).

Telewizja to przede wszystkim odbiorniki satelitarne, a ostatnio odbiorniki IP TV i OTT, które nie wymagają anteny satelitarnej. Najlepsze odbiorniki DVB-S mają funkcję multirecordingu, a IPTV i OTT funkcję Catchup TV, która umożliwia oglądanie wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji. 

Czytaj więcej...
Monitorowanie powietrza

Monitorowanie powietrza na kilka sposobów

2020-01-03

Prognoza pogody radiowa, telewizyjna, na stronie internetowej, z aplikacji na smartfonie to najpopularniejsze sposoby poznania warunków atmosferycznych na bieżący dzień czy dłuższy czas. Możemy przewidywać ją sami, wykorzystując domowe stacje pomiarowe oraz stacje pogody.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED ThinQ AI

2020-01-14

Firma LG lider w produkcji telewizorów z wyświetlaczem OLED oferuje odbiorniki TV oparte na platformie sztucznej inteligencji ThinQ AI. Najnowsze modele serii Z9, W9, E9, C9, B9 LG OLED ThinQ AI charakteryzują się doskonałym obrazem i dźwiękiem oraz łatwością obsługi dzięki asystentom głosowym w języku polskim. 

Czytaj więcej...
Wymagania dla odbiorników DVB-T2

KRRiT

Wymagania dla odbiorników DVB-T2

2019-12-01

Według Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji do 2022 r. powinniśmy przejść na standard nadawania telewizji naziemnej DVB-T2. W związku z tym opublikowano wymagania dla odbiorników DVB-T2.

Czytaj więcej...
Telewizja satelitarna

TELEWIZJA DVB-S i OTT

Telewizja satelitarna czy internetowa?

2019-12-03

Artykuł jest podsumowaniem zmian i trendów, jakie występują w tym roku w działalności platform cyfrowych DVB-S na polskim rynku.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket