Artykuły

Głośnik przenośny Bluetooth

WILSON

Głośnik przenośny Bluetooth One xD

2021-08-28

Wilson ONE xD to głośnik Bluetooth, który niezależnie od tego, czy jest używany w miejscu pracy, do słuchania muzyki w drodze, czy jako narzędzie motywacyjne do treningu w terenie, zapewni mocny i dynamiczny dźwięk.

Czytaj więcej...
Soundbar

CREATIVE

Soundbar z Dolby Atmos SXFI Carrier

2021-08-28

Pod koniec czerwca w Singapurze odbyła się europejska premiera soundbara Creative SXFI Carrier, który jest budżetowym następcą Creative Sonic Carrier.

Czytaj więcej...
Radio R1

RUARK AUDIO

Radio R1 Beach Hut Blue

2021-07-26

Od wprowadzenia do sprzedaży w zeszłym roku nowego projektu, już czwartej generacji radia R1, zdobył on uznanie na całym świecie.

Czytaj więcej...
Głośnik mobilny

DALI

Głośnik mobilny Katch G2

2021-07-26

Dali od ponad 30 lat produkuje głośniki zapewniające najlepsze doznania dźwiękowe możliwe do uzyskania w domowym zaciszu. Katch G2 duńskiego producenta to nowa wersja głośnika mobilnego.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

WILSON

Kolumny głośnikowe Classic

2021-06-24

Klasyczne wzornictwo, uznane rozwiązania techniczne w nowej odsłonie i niecodzienne wykończenia inspirowane historią sprzętu hi-fi – to cechy nowych kolumn głośnikowych Classic marki Wilson, której właścicielem jest firma Horn Distribution.

Czytaj więcej...
System audio

CAMBRIDGE AUDIO

System audio Evo

2021-06-24

Evo to system audio typu all-in-one (wszystko w jednym), który łączy ponadczasowe wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne, streaming muzyki oraz doskonałe brzmienie, a wszystko to mieści się w niewielkiej, świetnie wyglądającej obudowie. Wystarczy podłączyć do modelu Evo kolumny głośnikowe, żeby cieszyć się odtwarzaniem muzyki z wielu różnych źródeł.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

ADLER

Radioodbiornik AD 1185

2021-06-24

Do oferty sprzętu marki Adler dołączył nowy radioodbiornik – model AD 1185. Urządzenie, zamknięte w stylowej obudowie nawiązującej do klasycznych modeli produkowanych w połowie XX w., doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wbudowana bateria sprawia, że możemy z niego korzystać także w plenerze.

Czytaj więcej...
Subwoofer

TAGA HARMONY

Subwoofer TSW-80

2021-06-24

Oferta subwooferów marki TAGA Harmony powiększyła się o model TSW-80. Wykorzystuje on 8-calowy przetwornik zintegrowany z tylnym, szczelinowym portem bass-reflex i wysokoprądowym wzmacniaczem, jaki zastosowano w wyższym modelu – TSW-90 v.4.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket