Artykuły

Testuje

Testuje budowlane powerbanki

2021-09-27

W ramach europejskiego projektu „Life Cleanairmm” (LIFE18 ENV/DE/000054) Budimex SA rozpoczął współpracę z niemiecko-fińskim start-upem Instagrid GmbH, produkującym przenośne baterie do zasilania sprzętu budowlanego. Powerbanki zastępują spalinowe generatory prądu.

Czytaj więcej...
Członkiem

Członkiem Cordless Alliance System

2021-09-27

Zasilanie akumulatorowe cieszy się coraz większą popularnością. Marka Scangrip wprowadziła do swojej oferty oświetlenie wykorzystujące uniwersalne akumulatory Cordless Alliance System.

Czytaj więcej...
Rozwój e-commerce

Rozwój e-commerce motorem zmian w logistyce

2021-09-12

Polski rynek e-commerce podczas pandemii rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, wartość obrotów e-commerce B2B w Polsce, obejmującego zarówno sprzedaż przez e-sklep lub platformę (czyli tzw. webową), jak i bezpośrednią wymianę danych w formie elektronicznej (EDI), na koniec zeszłego roku jest oceniana na około 450 mld zł.

Czytaj więcej...
Czyści kościół

Czyści kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie

2021-09-10

Kościół św. Jana nad jeziorem Feuersee w Stuttgarcie jest jednym z charakterystycznych punktów stolicy regionu. Został ukończony w 1876 roku według planów architekta Christiana Friedricha von Leinsa w stylu neogotyckim, co czyni go pierwszą postśredniowieczną budowlą sakralną w Stuttgarcie.

Czytaj więcej...
10 lat współpracy

10 lat współpracy z SOS Wioski Dziecięce

2021-08-01

W tym roku Kärcher i SOS Wioski Dziecięce obchodzą dziesięciolecie swojej współpracy. Z tej okazji firma przekazała tysięczną maszynę czyszczącą do placówki w Norymberdze.

Czytaj więcej...
Oblężenie

Oblężenie w warsztatach samochodowych

2021-07-30

Zapisy na zaległe przeglądy okresowe, wydłużające się kolejki do konserwacji i nabijania układów klimatyzacji, konieczne oczekiwanie na niezbędne materiały eksploatacyjne – po miesiącach zastoju warsztaty samochodowe przeżywają prawdziwe oblężenie.

Czytaj więcej...
Dynamika cen materiałów budowlanych

Dynamika cen materiałów budowlanych w czerwcu i pierwszym półroczu 2021 r.

2021-07-30

Grupa PSB Handel SA śledzi ceny głównych materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Czytaj więcej...
Wyróżnione

Wyróżnione „iF Design Award” 2021

2021-07-28

Międzynarodowe jury ekspertów nagrodziło wybitne japońskie wzornictwo i przyznało urządzeniom akumulatorowym z serii Hikoki 12V Peak Range oraz akumulatorowym wyrzynarkom CJ36DA i CJ36DB prestiżowe wyróżnienie „iF Design Award” 2021.

Czytaj więcej...
Rośnie sprzedaż energii

Rośnie sprzedaż energii z kogeneracji

2021-07-28

Już ponad pół tysiąca dużych firm zakontraktowało w Tauronie na 2022 r. energię pochodzącą z kogeneracji. W ramach produktu EKO Biznes zakup każdej MWh umożliwia spadek emisji CO2 do atmosfery o ponad 55 proc. w porównaniu do emisji CO2 dla energii wytwarzanej z węgla kamiennego.

Czytaj więcej...
Z nową

Z nową stroną internetową

2021-07-28

Dobre narzędzia są niezbędne w domu, ogrodzie i garażu, stanowią także wyposażenie warsztatu każdego fachowca. Dobrej jakości, trwałe sprzęty „na lata” znajdziemy w ofercie Juco, polskiego producenta narzędzi ręcznych, który uruchomił właśnie swoją nową stronę internetową.

Czytaj więcej...
Najem mieszkań

Najem mieszkań coraz popularniejszy

2021-07-28

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przeanalizowała wyniki ankiety przeprowadzonej przez firmę badawczą SW Research na reprezentatywnej próbie mieszkańców największych polskich miast.

Czytaj więcej...
Powrót

Powrót branży targowej

2021-07-28

Branża eventowa długo czekała na możliwość ponownego otwarcia, licząc w tym czasie ogromne straty. W tym trudnym okresie w Ptak Warsaw Expo nieustannie trwały przygotowania do pomyślnego, a przede wszystkim bezpiecznego powrotu do życia hal targowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket