Artykuły

Okapy wyspowe

Okapy wyspowe - nowoczesne i eleganckie konstrukcje

2022-06-02

Modele wyspowe to jedne z najbardziej stylowych i designerskich, a przy tym najbardziej zaawansowanych technicznie okapów. Cechami charakterystycznymi tych urządzeń są bezpośredni montaż do sufitu i odpowiednio dostosowany zwis, np. nad wyspą kuchenną, na której umieszczone są płyta grzejna i inne urządzenia.

Czytaj więcej...
Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

2022-05-16

Współczesne kuchenki mikrofalowe to praktyce wielofunkcyjne urządzenia do gotowania i pieczenia. Przy ich pomocy nie tylko podgrzejemy potrawy, ale możemy również piec z termoobiegiem, grillować czy gotować na parze. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Lodówki i zamrażarki

Lodówki i zamrażarki z możliwością zestawienia w tandem side by side

2022-05-11

Modele lodówek side by side to, bez wątpienia, obok imponującej funkcjonalności, przede wszystkim duża pojemność do przechowywania. Dużo miejsca wewnątrz oznacza też, niestety, duże gabaryty zewnętrzne. Sposobem na lepszą organizację przestrzeni kuchennej mogą być lodówki i zamrażarki wolnostojące oddzielnie, które po zestawieniu będą tworzyły funkcjonalny tandem chłodniczy typu side by side.

Czytaj więcej...
Płyty gazowe

Płyty gazowe przenośne

2022-05-11

Przenośne płyty gazowe, nazywane przez wielu producentów kuchen kami nastawnymi, to wyjątkowo mobilne urządzenia. Można je zamontować w domu lub mieszkaniu, zabrać ze sobą na urlop do domku letniskowego, a nawet spakować do biwakowego plecaka. Sprzęty różnią się gabarytami i funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Pralki normalnogabarytowe

Pralki normalnogabarytowe o funkcjonalnym załadunku powyżej 10 kg

2022-05-08

Wolnostojące pralki normalnogabarytowe to najpopularniejsze sprzęty pralnicze wybierane do gospodarstw domowych. Jednym z determinantów wyboru modelu jest jego pojemność. Czy duża pojemność oznacza większą wydajność? Sprawdźmy, co oferują producenci. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Praktyczne i funkcjonalne

Praktyczne i funkcjonalne kuchenki mikrofalowe do zabudowy

2022-05-08

Mnogość funkcji i możliwości dostępnych obecnie na rynku modeli kuchenek mikrofalowych do zabudowy sprawia, że klasyfikacja tych sprzętów przysparza niemałych trudności, również samym producentom. Możliwościami dorównują piekarnikom, co sprawia, że coraz trudniej zdecydować się na konkretny model.

Czytaj więcej...
Praktyczne i funkcjonalne

Praktyczne i funkcjonalne płyty gazowe do zabudowy

2022-05-08

Płyty gazowe są coraz częściej wybierane przez użytkowników ze względu na energooszczędność. Producenci tych urządzeń starają się nieustannie, aby gotowanie na gazie było coraz bardziej komfortowe, a przy tym przyjazne dla portfela. Jaką płytę gazową wybrać, żeby jak najlepiej spełniała swoje zadanie?

Czytaj więcej...
Trwałe i eleganckie

Trwałe i eleganckie zlewozmywaki i baterie granitowe

2022-05-04

Główną zaletą granitowych zlewów i baterii jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne oraz wysoką temperaturę. Ponadto różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je dopasować do każdej kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket