Artykuły

Premiera nowej linii zmywarek

BOSCH

Premiera nowej linii zmywarek z Home Connect

2020-11-01

Na początku października odbyła się konferencja prasowa zrealizowana online, na której swoją premierę miała nowa linia zmywarek marki Bosch, kompatybilnych z platformą Home Connect. Była to jednocześnie pierwsza tego typu konferencja w historii marki Bosch.

Czytaj więcej...
Bora

BORA

Bora w Studiu Prostych Form

2020-09-28

Firma Bora swoją nazwę wzięła od silnego północnego wiatru, wiejącego m.in. w Chorwacji. Jego pojawienie się powoduje zmniejszenie wilgotności powietrza. Podobnie jest z urządzeniami produkowanymi przez Borę, której wyciągi blatowe i zintegrowane z płytami grzewczymi skutecznie pomagają pozbyć się wilgoci i kuchennych oparów. Mogliśmy się o tym przekonać podczas szkolenia produktowego, które odbyło się 22 września w showroomie Studia Prostych Form przy ul. Burakowskiej w Warszawie.

Czytaj więcej...
Design,

SIEMENS

Design, który przyciąga wzrok

2020-09-26

Na tegorocznej edycji specjalnej targów IFA zaprezentowano nowości z oferty należącej do grupy BSH marki Siemens. Wśród innowacyjnych urządzeń z segmentu dużego AGD, jakie wzmocnią jej ofertę, nie brakowało takich, które wyróżnia nie tylko funkcjonalność, ale także wzornictwo.

Czytaj więcej...
Żyj i gotuj

BOSCH

Żyj i gotuj #LikeABosch

2020-09-26

Podczas targów IFA 2020 Bosch postawił na dewizę „zdrowego i zrównoważonego stylu życia”, nawiązując do międzynarodowej kampanii #LikeABosch. Należąca do grupy BSH marka wychodzi naprzeciw potrzebom wielu klientów i chce, aby świadome odżywianie ponownie było w centrum uwagi.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” urządzenia

MIELE

„Inteligentne” urządzenia na IFA 2020

2020-09-26

Berlińskie targi IFA miały w tym roku wyjątkową formułę. Na wydarzeniu nie mogło jednak zabraknąć jednego z czołowych niemieckich producentów AGD – firmy Miele.

Czytaj więcej...
Duże AGD

IFA

Duże AGD na IFA Special Edition 2020

2020-09-25

Z wiadomych względów branża targowa przeżywa w tym roku niezwykle trudny okres. Dotyczy to zarówno imprez lokalnych, jak i globalnych. Pandemia nie oszczędziła również berlińskich targów IFA. Jednak ich organizatorzy pokazali, jak w tym czasie atrakcyjnie i, co najważniejsze, bezpiecznie zaprezentować szerokiej publiczności globalne trendy.

Czytaj więcej...
Nowa era innowacji

SAMSUNG

Nowa era innowacji i wrażeń wirtualnych

2020-09-25

Na początku września 2020 r. firma Samsung zorganizowała wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Life Unstoppable”. Podczas tego wirtualnego spotkania można było bliżej poznać najnowsze urządzenia Samsunga, a także dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach technicznych w nich wykorzystywanych. Wszystko to podane było w nietypowy, interaktywny i innowacyjny sposób. Samsung zaprezentował, jak najnowsze, „inteligentne” produkty współpracują ze sobą, aby dopasować się do stylu życia ich użytkowników.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket