Artykuły

Targi

Targi Energetab

2018-09-17

Podczas tegorocznych Targów Energetab, Signify stawia na rozwiązania dla inteligentnych miast oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej...
Szynowe i liniowe oświetlenie LED

Szynowe i liniowe oświetlenie LED

2018-09-09

Znakomite parametry, nowoczesne wzornictwo, solidne materiały, mniejsza energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować najnowsze oprawy LED, które wprowadza właśnie do sprzedaży marka Ledvance.

Czytaj więcej...
Nowe rozwiązania  ułatwiające

Nowe rozwiązania ułatwiające sterowanie oświetleniem

2018-05-24

Portfolio marki OSRAM, obejmujące urządzenia do sterowania oświetleniem, powiększyło się właśnie o trzy rozwiązania. Główną zaletą wyróżniającą nowe produkty jest możliwość bezprzewodowego zarządzania systemami oświetleniowymi.

Czytaj więcej...
Fotowoltaika

Fotowoltaika - energia odnawialna

2018-01-25

Odnawialne źródła energii elektrycznej są doskonałym sposobem na zasilanie ekologicznego domu. Energię elektryczną można otrzymać za pomocą instalacji fotowoltaicznych.

Czytaj więcej...
Platform DRVLINE

Platform DRVLINE – pojazdy autonomiczne

2018-01-20

Otwarta, modułowa, skalowalna platforma jest pierwszą w swoim rodzaju; umożliwia producentom samochodów tworzenie zaawansowanych, indywidualnie dostosowanych samochodów przyszłości.

Czytaj więcej...
Moduły fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne – od gadżetów do dużych systemów

2018-01-19

Energia słoneczna jest źródłem fotosyntezy, zapewniającej wzrost roślinom, jest też źródłem energii elektrycznej dzięki ogniwom fotowoltaicznym.

Czytaj więcej...
Automatyka w oświetleniu

Automatyka w oświetleniu

2018-01-12

W domowym oświetleniu można zyskać dodatkową oszczędność energii, ułatwienia obsługi i walory estetyczne, stosując dodatkowe akcesoria, np. włączniki dotykowe, panele sterujące, czujniki ruchu oraz rozwiązania smart home, umożliwiające tworzenie scen oświetleniowych.

Czytaj więcej...
Rolety - sterowanie

Rolety - sterowanie

2018-01-10

Integralną częścią „inteligentnego domu” są rolety, które mogą dodatkowo chronić i chłodzić mieszkanie, a także zintegrowane z oświetleniem są wykorzystywane do automatycznego zaciemniania sali telewizyjnej czy kinowej.

Czytaj więcej...
dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w

dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w akcji "Global Lighting Challenge"

2017-12-15

Philips Lighting, światowy lider w dziedzinie oświetlenia, dostarczył miliard lamp i opraw ledowych w ramach udziału w akcji 'Global Lighting Challenge’. Ministerialny projekt ukierunkowany na czyste źródła energii polega na wykorzystaniu dziesięciu miliardów wysokiej jakości punktów świetlnych do poprawy efektywności energetycznej na świecie. W ramach udziału w akcji Philips Lighting udało się już dostarczyć ponad połowę zadeklarowanych do 2020 roku dwóch miliardów świateł.

Czytaj więcej...
poszerza swoje

poszerza swoje wpływy

2017-12-15

Polski oddział firmy LEDVANCE objął właśnie odpowiedzialność biznesową za kolejny rynek – tym razem do listy obecnych już ponad 20 krajów dołączyła Grecja.

Czytaj więcej...
Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne z dofinansowaniem

2017-12-01

Trwa kolejny nabór wniosków o dofinansowanie m.in. do instalacji fotowoltaicznych na terenie Warszawy, który potrwa do końca marca 2018 r. Wysokość wsparcia może wynosić nawet do 40 proc. kosztów inwestycji.

Czytaj więcej...
Inteligentne rozwiązania na

Inteligentne rozwiązania na sezon grzewczy

2017-11-08

Polski system smart home, wzbogacił się o dwa nowe rozwiązania na obecny sezon grzewczy. The Heat Controller (głowica termostatyczna) pozwala na zdalne zarządzanie ogrzewaniem w domu i znaczną oszczędność rachunków, a CO Sensor (czujnik czadu) zadba o bezpieczeństwo i komfort domowników. Oba produkty zaprezentowano dziś w warszawskim salonie FIBARO Experience Center.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket