Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Forum wentylacja –

Forum wentylacja – salon klimatyzacja 2018

2018-03-20

W Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Przez dwa dni Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria, w Arenie Technologii można było zobaczyć przegląd klimatyzatorów split oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Odwiedzający targi mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.

Czytaj więcej...
Innowacyjny system nawigacji wewnętrznej

PHILIPS

Innowacyjny system nawigacji wewnętrznej

2018-03-16

W 10. edycji imprezy Poland & CEE Retail Summit 2018, która odbyła się w dniach 13–14 marca w warszawskim hotelu Hilton, udział wzięło wielu czołowych przedstawicieli sektora handlowego. Na jubileuszowym spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli firmy Philips Lighting, „Platynowego Partnera” kongresu.

Czytaj więcej...
4 Design Days!

4 Design Days! wideo- i fotorelacja z wydarzenia

2018-03-08

Organizator poinformował, że pierwsze dwa dni targów zgromadziły blisko 9 tysięcy gości biznesowych, związanych z branżą wyposażenia wnętrz. W kolejnych dniach do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przybyło 25000 osób. To wyjątkowy sukces marketingowy, ocenia sama branża!

Czytaj więcej...
Z nowym showroomem

BSH

Z nowym showroomem we Wrocławiu

2018-03-01

Pod koniec stycznia br. uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej. Jak sama nazwa wskazuje, showroom został stworzony, by inspirować klientów, by pokazywać im najnowsze rozwiązania techniczne do kuchni, a także zachęcić do zakupu i doradzić w wyborze wymarzonego AGD.

Czytaj więcej...
Chiński Nowy Rok

HKTDC

Chiński Nowy Rok Psa

2018-02-26

W Warszawie w teatrze Studio odbył się bankiet z okazji Chińskiego Nowego Roku, który rozpoczął się 16 lutego pod znakiem psa.

Czytaj więcej...
UPC Biznes wprowadza

UPC

UPC Biznes wprowadza nowe usługi dla firm

2018-02-22

W Warszawie w kawiarni Etno Cafe odbyło się śniadanie prasowe poświęcone nowym usługom UPC biznes. Do portfolio usług dla dużych firm dołącza Carrier Ethernet 2.0. Strategia rozwoju usług dla tego segmentu koncentrować się będzie także na obszarach cyberbezpieczeństwa, kompleksowych usług dla hoteli oraz wirtualnych sieci prywatnych. Produkty dla małych firm rozwijane będą w obszarze rozwiązań internetowych.

Czytaj więcej...
Targi Światło i

Targi Światło i Elektrotechnika

2018-02-13

W Warszawie w centrum Expo XXI odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Światło, razem z XVI Międzynarodowymi Targami Elektrotechnika, w ramach których odbyła się także wystawa Teletechnika.

Czytaj więcej...
Śniadanie w aromatycznych

SAECO

Śniadanie w aromatycznych oparach kawy

2018-02-06

O kawie powiedziano do tej pory tak wiele, że zdawałoby się, że nic więcej powiedzieć już się nie da. Tymczasem wciąż odkrywamy nowe jej tajemnice, a naukowcy, lekarze, dietetycy spierają się o nowe fakty związane z działaniem tej magicznej substancji na organizm człowieka.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket