Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wielkie

CECED Polska

Wielkie święto branży

2018-07-02

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna była miejscem pierwszej edycji Kongresu AGD, zorganizowanego przez stowarzyszenie APPLiA Polska (d. CECED Polska). Dwudniowa impreza zgromadziła reprezentantów rządu i parlamentu oraz przedstawicieli najważniejszych w branży AGD firm i organizacji.

Czytaj więcej...
Premiera smartfona CAT S61

CAT

Premiera smartfona CAT S61

2018-06-29

Ofertę produktów marki Cat zaprezentowała Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, która dystrybuuje smartfony Cat w Polsce.

Czytaj więcej...
XIII Konferencja ZSEE

ZSEiE

XIII Konferencja ZSEE

2018-06-18

W dniach od 12 do 13 kwietnia br. w Hotelu Airport w Warszawie odbyła się trzynasta już konferencja zorganizowana przez CECED Polska. Tym razem spotkanie dotyczyło recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w świetle nowelizacji ustawy z 2015 roku. Przypomnijmy, że weszła ona w życie przed dwoma laty, ale od 2016 roku wnosi kolejne, istotne zmiany.

Czytaj więcej...
Hi-endowe komponenty i okablowanie

AUDIO CENTER POLAND

Hi-endowe komponenty i okablowanie

2018-06-14

8 czerwca w warszawskim hotelu Radisson Blu Sobieski odbyła się konferencja szkoleniowa firmy Audio Center Poland. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty krakowskiego dystrybutora.

Czytaj więcej...
Nowoczesny showroom w Poznaniu

AMICA

Nowoczesny showroom w Poznaniu

2018-06-12

Po koniec maja na Inea Stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu odbyło się uroczyste otwarcie imponującego showroomu marki Amica. Spotkanie swą obecnością uświetnili prezes zarządu grupy Amica Jacek Rutkowski oraz prezes Amica Handel i Marketing – Piotr Skubel.

Czytaj więcej...
Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

XIAOMI

Otwarcie warszawskiego salonu Mi Store

2018-06-11

ABC Data SA, pierwszy autoryzowany dystrybutor produktów Xiaomi w Europie, otworzyła pierwszy w Warszawie oficjalny sklep Mi Store. Spotkanie to było okazją do zapoznania się z obszernym portfolio produktów coraz popularniejszej chińskiej marki.

Czytaj więcej...
Wyjątkowy wykład na temat alergii

PHILIPS

Wyjątkowy wykład na temat alergii

2018-06-07

Ostatnie śniadanie prasowe zorganizowane przez przedstawicieli marki Philips poświęcone było alergii. Badania naukowe – z jednej strony ciekawe, z drugiej nieco przytłaczające – ukazują perspektywę rozwoju chorób które będą się nasilać. Wyniki i wiele ciekawych spostrzeżeń przedstawił dr hab. n. med. Wojciech Feleszko. Na temat produktów marki Philips z zakresu uzdatniania powietrza opowiedziała zaś p. Bogumiła Pogoda z działu marketingu Philips Air.

Czytaj więcej...
Warsztaty Samsunga

SAMSUNG

Warsztaty Samsunga - telewizory QLED i ULTRA HD

2018-06-07

W salonie BoConcept z nowoczesnymi designerskimi meblami zostały zorganizowane warsztaty poświęcone telewizorom Samsung Ultra HD i QLED. Prezentację telewizorów rozpoczęto od telewizorów Ultra HD i Ultra HD Premium z ekranem zakrzywionym lub płaskim.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket