Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wspiera polski triathlon

CREATIVE

Wspiera polski triathlon

2018-04-26

24 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOl odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez PowerSales International, oficjalnego przedstawiciela firmy Creative w Polsce.

Czytaj więcej...
Radosław Majdan oraz Mateusz Borek

BRAUN

Radosław Majdan oraz Mateusz Borek na konferencji prasowej Brauna

2018-04-23

Podczas ostatniego spotkania przedstawicieli marki Braun z mediami, mogliśmy nie tylko przetestować najnowsze sprzęty, czyli golarki Braun Series 3 ProSkin 3040s, ale także spędzić miłe przedpołudnie w gwiazdorskim gronie. Na Stadion Legii, gdzie odbywała się konferencja, przybyli bowiem goście specjalni - Radosław Majdan, a także prowadzący konferencję Mateusz Borek, komentator sportowy.

Czytaj więcej...
Warsztaty Samsunga

SAMSUNG

Warsztaty Samsunga – telewizory QLED i Ultra HD

2018-04-17

W salonie BoConcept z nowoczesnymi designerskimi meblami zostały zorganizowane warsztaty poświęcone telewizorom Samsung Ultra HD i QLED. Prowadzili je Tomasz Drężek i Henryk Chorążewski. Nowe telewizory pojawią się w sklepach w drugiej połowie kwietnia.

Czytaj więcej...
Przyszłość zaczyna się…

SIEMENS

Przyszłość zaczyna się… dziś

2018-04-17

Wyczekiwana przez wszystkich gala „Future Living Award” za nami! Było inspirująco, pouczająco, przyszłościowo i… niebywale tłocznie. Tematyka plebiscytu, prelegenci, a także prestiżowa marka i znakomita organizacja oraz nośność konkursu sprawiły, że jubileuszową, 5. już odsłonę uznać należy nie za udaną, ale wręcz znakomitą.

Czytaj więcej...
Testujemy system Miele@home

MIELE

Testujemy system Miele@home

2018-04-11

Świat nieustannie pędzi do przodu, a najlepszym tego dowodem jest seria Miele@home, która nie tylko pozwala kontrolować sprzęt AGD zdalnie, ale także zarządza nim z poziomu urządzeń przenośnych. To rozwiązanie łączy urządzenia Miele w jedną sieć i rewolucjonizuje sposób ich obsługi.

Czytaj więcej...
Ambiente 2018

Ambiente 2018 – kolejna odsłona targów nad Menem

2018-04-10

Od 2 do 13 lutego we Frankfurcie odbyły się największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie. Podczas kilkudniowej imprezy można było zobaczyć wszelkie nowości i innowacje zarówno z zakresu produktów, wyposażenia domów i ogrodów, jak i designerskie dekoracje, a także ciekawe upominki.

Czytaj więcej...
Technology Trends 2018

ABC DATA

Technology Trends 2018

2018-04-10

Spółka ABC Data to jeden z największych krajowych dystrybutorów sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej i AGD. 14 marca firma zorganizowała drugą edycję znanej i cenionej konferencji Technology Trends.

Czytaj więcej...
Prezentuje interaktywny

SAMSUNG

Prezentuje interaktywny flipchart Flip

2018-04-09

Podczas specjalnych warsztatów Samsung zaprezentował interaktywny cyfrowy flipchart. Samsung Flip, bo o nim mowa, to przede wszystkim rewolucja w dziedzinie organizacji spotkań oraz pracy koncepcyjnej w firmach.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket