Artykuły

Stacja pary Sensixx

Stacja pary Sensixx DS38 TDS3831100

2015-05-19

Kategoria urządzeń do prasowania staje się coraz bogatsza i różnorodniejsza. Duża innowacją było wprowadzenie na rynek żelazek z generatorem pary, które pozwalały na szybsze i efektywniejsze prasowanie. Nowym produktem może się pochwalić firma Bosch, która stworzyła wyjątkowe urządzenie - Sensixx DS38.

Czytaj więcej...
Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural -

Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural - naturalna stylizacja

2015-04-16

Firma Philips wprowadziła na rynek nową lokówkę, która pozwala w prosty sposób stworzyć piękne, naturalnie wyglądające fale i loki, nawet z tyłu głowy. Dzięki wyjątkowej konstrukcji w kształcie tulipana i specjalnym płytkom pasma włosów są przytrzymywane podczas układania, co umożliwia stworzenie naturalnie wyglądających fal jednym prostym ruchem.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny CafeRomatica 855 -

Ekspres automatyczny CafeRomatica 855 - kawowe inspiracje

2015-04-16

Przygotowanie naprawdę dobrej kawy wymaga zastosowania zaawansowanych urządzeń. Ekspertem w tej dziedzinie jest firma Nivona, która wprowadziła na rynek nowe modele ekspresów automatycznych.

Czytaj więcej...
Ekspresy kapsułkowe Lattissima Touch -

Ekspresy kapsułkowe Lattissima Touch - kawa zamknięta w kapsułce

2015-04-16

Ekspresy kapsułkowe to coraz prężniej rozwijająca się gałąź urządzeń do przygotowywania kawy. Doceniane są głównie łatwość i szybkość robienia małej oraz za szeroki wybór kawy w kapsułkach.

Czytaj więcej...
System do prasowania S7A -

System do prasowania S7A - nowoczesne prasowanie

2015-04-16

Zaawansowane systemy do prasowania to znak rozpoznawczy szwajcarskiej firmy Laurastar. Na polskim rynku pojawił się nowy model, który korzysta z szeregu opatentowanych rozwiązań.

Czytaj więcej...
Odkurzacz parowy SV 7 -

Odkurzacz parowy SV 7 - wyższy stopień odkurzania

2015-04-16

Firma Kärcher postawiła na połączenie dwóch sposobów usuwania zanieczyszczeń, tworząc odkurzacz parowy. Wykorzystanie systemu odkurzania i czyszczenia parowego dało gwarancję skuteczności sprzątania - takiej sile nie oprze się żaden brud!

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny F9 -

Ekspres automatyczny F9 - szeroki zakres specjalizacji

2015-04-16

Ekspresy automatyczne to urządzenia pozwalające na przygotowanie kilku lub kilkunastu rodzajów kawowych specjałów. W kwestii parzenia kawy ekspertem jest firma Jura, która wprowadziła na polski rynek nowy model ekspresu automatycznego.

Czytaj więcej...
Blender ręczny

Blender ręczny BL3011 Mundo

2015-04-01

Firma Amica stworzyła wyjątkowy produkt – blender ręczny, charakteryzujący się nie tylko wysokimi parametrami pracy, ale także wyjątkową łatwością przechowywania. Wszystko dzięki jednemu, prostemu rozwiązaniu.

Czytaj więcej...
Mocna stylizacja.

Mocna stylizacja. Suszarka do włosów PHD7961

2015-04-01

Suszarki to najczęściej kupowane urządzenia do stylizacji włosów. Do ich najważniejszych parametrów należą moc oraz prędkość nawiewu. Na dodatkowe rozwiązania postawiła firma Bosch, tworząc produkt wyjątkowy – model PHD7961.

Czytaj więcej...
Ultraciche odkurzanie -

Ultraciche odkurzanie - odkurzacz workowy VP-8310 PSST

2015-04-01

Ultra Silent to nowy odkurzacz firmy Concept, który charakteryzuje się niskim poziomem głośności. Cicha praca urządzenia to jedna z jego zalet, która sprawia, że jego użytkowanie jest znacznie przyjemniejsze.

Czytaj więcej...
Waga kuchenna

Waga kuchenna WK300

2015-04-01

Dokładne odmierzenie składników to podstawa udanego pieczenia i gotowania. Precyzja to jeden z warunków właściwego dobrania produktów, które muszą być podane w odpowiednich proporcjach. Tu z pomocą przychodzą elektroniczne wagi kuchenne, m.in. firmy Eldom.

Czytaj więcej...
Golarka męska E890E

Golarka męska E890E Kompleksowa stylizacja zarostu

2015-03-24

Dbający o wygląd mężczyźni coraz częściej decydują się na zarost, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tu z pomocą przychodzi sprzęt BaByliss for men, który łączy to, co najlepsze w golarce i trymerze.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket