Artykuły

Pranie i suszenie w jednym

Pranie i suszenie w jednym WWDC 9716

2016-07-12

Amerykańska marka zaprezentowała niedawno najnowszą pralkosuszarkę z opatentowanym, znanym i zarazem uznanym systemem 6-ty Zmysł. WWDC 6716 charakteryzuje się intuicyjną obsługą oraz dużą wydajnością.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

Płyta indukcyjna PI6544LCDSTK z linii Amica IN.

2016-07-01

Linia Amica IN. za sprawą świetnego wzornictwa przyniosła rodzimej marce wiele sukcesów. Najnowsza z płyt może dodatkowo pochwalić się bardzo nowoczesnym wyświetlaczem LCD.

 

Czytaj więcej...
Zestaw urządzeń CombiSet

Zestaw urządzeń CombiSet z okapem nablatowym

2016-06-15

Podczas ostatnich targów IFA w Berlinie firma Miele zaprezentowała zestaw urządzeń z wyciągiem nablatowym, płytami indukcyjnymi, a także płytą teppanyaki. Od niedawna niemieckie produkty zobaczyć możemy także w Polsce.

Czytaj więcej...
Okap sufitowy Cirrus Vetro

Okap sufitowy Cirrus Vetro Luksus w Twojej kuchni

2016-06-02

Model Cirrus Vetro idealnie nadaje się do przestronnych pomieszczeń, w głównej mierze dlatego, że sam ową przestronność zapewnia. Dodajmy, że okapy sufitowe, zwłaszcza klasy premium, to także jakość sama w sobie.

Czytaj więcej...
Innowacja w Twojej łazience

Innowacja w Twojej łazience

2016-05-04

Nowa pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów. Dzięki działaniu aktywnego tlenu ActiveOxygen pralka usuwa do 99,99 proc. bakterii i zarazków.

Czytaj więcej...
Samsung prezentuje innowacyjną pralkę AddWash

Samsung prezentuje innowacyjną pralkę AddWash

2016-05-04

Samsung Electronics zaprezentował pralkę AddWash – skuteczny pomysł na to, aby pranie było łatwiejsze, przyjemniejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi pralki umieszczono dodatkowe drzwi. Dzięki temu możemy dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie trwającego cyklu prania. Pralka oferuje również inne rozwiązania zapewniające wysoką skuteczność prania, takie jak technologia Eco Bubble™ i Speed Spray, a także zwiększające wygodę jej obsługi.

Czytaj więcej...
Mobilne gotowanie

Mobilne gotowanie

2016-04-08

Wolnostojące płyty doskonale sprawdzają się nie tylko na działkach czy w podróży, ale też w małych mieszkaniach, których właściciele nie mogą narzekać na nadmiar miejsca.

Czytaj więcej...
Czerwona czy pomarańczowa? Pralki W7543LR, W7543LO

Czerwona czy pomarańczowa? Pralki W7543LR, W7543LO

2016-03-10

Właśnie taki wybór kolorystyczny daje konsumentom od niedawna słoweński producent. Oprócz barwy obudowy ważne są także parametry modeli. Dodajmy – bardzo dobre parametry!

Czytaj więcej...
Kobieca pralka?

Kobieca pralka? Sharp odpowiada: Model ES-FC6122W2, zwany "Lady"

2016-03-08

Większości z nas przymiotnik "kobiecy" w odniesieniu do produktów kojarzy się z kosmetykami, ubraniami, czasem gadżetami elektronicznymi lub nieco rzadziej samochodami. Jak dotąd, mało która marka urządzeń AGD zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży produktu zaprojektowanego specjalnie z myślą o kobietach. W tej nielicznej grupie jest Sharp, który właśnie mając na uwadze gust oraz potrzeby pań, dołączył do swojej oferty pralek model ES-FC6122W2, zwany "Lady".

Czytaj więcej...
AddWash, nowoczesna funkcja dla wszystkich

AddWash, nowoczesna funkcja dla wszystkich

2016-03-03

W lutym tego roku na polskim rynku pojawiły się pralki z niespotykaną dotąd opcją dokładania prania. Samsung po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najbardziej kreatywnych marek. O technice AddWash i jej możliwościach opowiada Piotr Kondraszuk, produkt marketing manager w firmie Samsung Polska.

Czytaj więcej...
Liczy się jakość

Liczy się jakość

2016-02-29

Elegancja i minimalizm to ponadczasowy kierunek w aranżacji kuchennych wnętrz, bez zbędnych ozdób, bo tu najważniejsze są jakość i ergonomia. Dominujące są linie i kąty proste, a baterie KWC doskonale wpisują się w obowiązujący trend.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket