Artykuły

„Inteligentne” kino

SAMSUNG

„Inteligentne” kino w najlepszym stylu

2019-05-28

Zorganizowane przez firmę Samsung warsztaty były doskonałą okazją do zapoznania się ze wszystkimi nowinkami wprowadzonymi w tegorocznych telewizorach QLED. Jak co roku Samsung, prezentując nowe wyświetlacze, podnosi poprzeczkę nie tylko w dziedzinie jakości obrazu ale również wzornictwa, dlatego też ekskluzywny salon BoConcept był doskonałym miejscem do organizacji takiego wydarzenia.

Czytaj więcej...
Telewizory LG OLED

LG

Telewizory LG OLED i NanoCell 2019

2019-05-20

Na kwietniowej konferencji prasowej dziennikarze poznali tegoroczną ofertę telewizorów LG OLED i NanoCell 2019 ze sztuczną inteligencją, dzięki której telewizory mają lepszy obraz i dźwięk oraz są bardziej funkcjonalne. Pokazano także soundbary i głośniki mobilne.

Czytaj więcej...
Elektryczny car sharing w Warszawie

INNOGY POLSKA

Elektryczny car sharing w Warszawie

2019-04-03

Innogy Polska uruchamia pierwszy w Warszawie, największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie w pełni elektryczny car sharing pod nazwą innogy go!. Na konferencji prasowej dziennikarze dowiedzieli się jakie zalety mają samochody elektryczne i wynajem elektrycznego samochodu na minuty.

Czytaj więcej...
Chiński Nowy Rok

HKTDC

Chiński Nowy Rok Świni

2019-03-14

W hotelu Sheraton, 5 marca br. w Warszawie pod patronatem Hong Kong Trade Development Council (HKTDC) odbyło się spotkanie z okazji chińskiego Nowego Roku – Roku Świni.

Czytaj więcej...
Targi ISE 2019

ISE

Targi ISE 2019

2019-03-01

Organizowane w Amsterdamie targi Integrated Systems Europe to jedna z najważniejszych dorocznych imprez branży AV. Są one platformą do prezentacji systemów i produktów, które stanowią przyszłość branży integracji systemów audio-wideo.

Czytaj więcej...
Premiera QLED TV 8K – rewolucja na dużym ekranie

SAMSUNG

Premiera QLED TV 8K – rewolucja na dużym ekranie

2018-11-20

Polska premiera telewizora QLED TV 8K Q900R w Towarzystwie Wioślarskim w Warszawie zgromadziła liczne grono dziennikarzy i znane osoby ze świata kultury i sztuki.

Czytaj więcej...
Studio sportowe

CYFROWY POLSAT

Studio sportowe najnowszej generacji

2018-11-07

Dziennikarze i zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć sportowe studio telewizyjne najnowszej generacji, które powstało na terenie siedziby Cyfrowego Polsatu w Warszawie przy Łubinowej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket