Artykuły

Mobilnie

SYSTEMY, ROZWIĄZANIA, INNOWACJE

Mobilnie i bezprzewodowo

2019-04-25

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem wyposażonych w moduł Bluetooth słuchawek czy głośników jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala cieszyć się dobrym jakościowo brzmieniem nie tylko w domowym zaciszu, ale również w plenerze.

Czytaj więcej...
Słuchawki – wyjątkowe konstrukcje

Słuchawki – wyjątkowe konstrukcje

2018-09-05

Rynek słuchawek jest obecnie tak różnorodny, że wśród olbrzymiej liczby dostępnych modeli można znaleźć zarówno słuchawki za kilkanaście złotych, jaki i drogie hi-endowe konstrukcje, które nie tylko świetnie się prezentują, ale również zapewniają świetne brzmienie.

Czytaj więcej...
Stereo cyfrowe

Stereo cyfrowe i analogowe

2018-07-10

Systemy stereofoniczne, mimo że nie tak funkcjonalne jak zestawy kina domowego, to jednak wielu użytkownikom wydają się wręcz niezastąpione do odtwarzania muzyki w domowym salonie czy specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu odsłuchowym.

Czytaj więcej...
Kolumny w kinie domowym

Kolumny w kinie domowym

2018-06-07

Dobierając sprzęt do systemu kina domowego, nie należy zapominać o tym, jak ważną rolę odgrywają w nim kolumny głośnikowe. W zależności od potrzeb możemy wykorzystać klasyczne konstrukcje podłogowe, modele naścienne lub do zabudowy, a nawet stworzyć bezprzewodowe kino domowe.

Czytaj więcej...
Muzyka z Internetu

Muzyka z Internetu

2018-03-04

Wygoda użytkowania i brak konieczności magazynowania fizycznych nośników z materiałami audio to dwa główne powody, dla których wielu użytkowników decyduje się na odtwarzanie cyfrowej muzyki prosto z Internetu. Rozwiązanie to ma wiele zalet, choć nie jest też pozbawione wad.

Czytaj więcej...
Potęga

Potęga niskich tonów

2018-01-03

Czym byłaby muzyka bez basów? „Płaskie”, pozbawione energii utwory nie są zbyt atrakcyjne dla ucha. W niskich tonach „ukrywa się” też większość filmowych efektów dźwiękowych, takich jak wybuchy czy eksplozje. Niskie tony, dzięki odpowiednio zrealizowanym nagraniom i odtwarzającym je głośnikom, możemy nie tylko usłyszeć, ale wręcz poczuć.

Czytaj więcej...
Chromecast w sprzęcie

Chromecast w sprzęcie audio

2017-10-26

Bezprzewodowe odtwarzanie treści multimedialnych w domowym systemie audio-wideo to bardzo wygodne rozwiązanie. Jednym ze sposobów umożliwiających strumieniowe przesyłanie dźwięku jest Chromecast Audio.

Czytaj więcej...
Aktywnie, kompaktowo

Aktywnie, kompaktowo i funkcjonalnie

2017-09-07

Aktywne głośniki i zestawy głośnikowe w systemie audio to nie tylko oszczędność miejsca, ale również funkcjonalność – m.in. możliwość odtwarzania muzyki z wielu różnorodnych źródeł, zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket