Artykuły

Zestawy narzędziowe,

Zestawy narzędziowe, klucze, nasadki, adaptery

2021-01-26

Wiele jest zestawów narzędziowych przeznaczonych do wykonywania danego zawodu. Dzięki temu, kupując jeden zestaw, można od razu wyposażyć się we wszelki sprzęt niezbędny np. mechanikowi, elektrykowi czy hydraulikowi. Jeśli ewentualnie występują jakieś braki, zestawy te można uzupełnić o dodatkowe narzędzia ręczne.

Czytaj więcej...
Wiertarki udarowe

Wiertarki udarowe i młotowiertarki

2021-01-25

Do sprawnego przeprowadzania prac budowlanych i remontowych niezbędne jest wykorzystanie odpowiednich narzędzi, zwłaszcza jeśli czeka nas wiercenie otworów w betonie, kamieniu czy konieczność skucia np. gresu.

Czytaj więcej...
Kosiarki

Kosiarki kołowe sieciowe

2021-01-25

Kosiarki elektryczne sieciowe to najpopularniejsze maszyny do koszenia trawy w ogrodach przydomowych, które są lekkie, ciche, zwrotne i łatwe w obsłudze.

Czytaj więcej...
Przetwarzanie gałęzi

Przetwarzanie gałęzi i przygotowanie drewna

2020-06-30

Łuparki do drewna i rozdrabniacze do gałęzi cieszą się wśród konsumentów coraz większą popularnością. Sprzęt ten znacznie ułatwia utrzymanie porządku w ogrodzie czy przygotowanie drewna opałowego. Na rynku możemy wybierać spośród maszyn z silnikiem elektrycznym i spalinowym. Każda z nich znajdzie swoje zastosowanie. Przede wszystkim sprzęt należy dobierać do zadań, jakie będzie wykonywał.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowa swoboda

Bezprzewodowa swoboda w ogrodzie

2020-06-30

Sprzęt akumulatorowy do pracy w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością. W wielu zadaniach wypiera modele zasilane sieciowo czy silnikami spalinowymi. Wynika to przede wszystkim z łatwości obsługi i swobody pracy.

Czytaj więcej...
Dobór odzieży

Dobór odzieży do wykonywanych prac

2020-06-30

Zainteresowanie odzieżą robocza stale rośnie, czego doskonałym przykładem jest wiele firm, które zaczęły ją wprowadzać do oferty. Dla profesjonalistów duże znaczenie mają nie tylko narzędzia, jakimi pracują, ale również to, jak są ubrani. Dobór odpowiedniej odzieży sprawia, że prace przebiegają nie tylko wygodniej, ale i szybciej.

Czytaj więcej...
Ostre cięcie

Ostre cięcie w warsztacie i nie tylko

2020-06-30

Wyrzynarki należą do segmentu popularnych narzędzi, swoją funkcjonalnością zaskarbiły sobie sympatię wielu użytkowników. Łatwa obsługa, przystępna cena, kompaktowe wymiary i dostęp do licznych wymiennych brzeszczotów sprawiają, że jest to sprzęt często wybierany do cięcia różnych materiałów

Czytaj więcej...
Od noża

Od noża do przecinarki elektrycznej

2020-06-30

W pracy glazurnika amatora przydatne są proste narzędzia ręczne, takie jak noże, szczypce. Zwiększenie wydajności i dokładności prac glazurniczych umożliwią przecinarki ręczne i elektryczne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket