Artykuły

Pralki ładowane od frontu slim

Pralki ładowane od frontu slim powyżej 50 cm głębokości

2022-07-07

Pralki typu slim na dobre już wpisały się w projekty niewielkiej łazienek, małych kuchni, a także przestrzeni pralniczych w wydzielonych miejscach w domu. Oszczędzają cenną przestrzeń, oferując w zamian równie nowoczesne programy i systemy jak pralki normalnogabarytowe. Co oferują producenci w przedziale pralek slim o głębokości między 50 a 59 cm? Sprawdziliśmy!

Czytaj więcej...
Skuteczne

Skuteczne zarządzanie odpadami

2022-07-07

Świadomość ekologiczna społeczeństwa stała się obecnie bardzo ważnym aspektem życia. To, w jaki sposób wykonujemy proste czynności, takie jak zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, ma ogromny wpływ na otaczający nas świat. Ważną kwestią jest przy tym segregowanie śmieci w domu i wyrzucanie ich do odpowiednio oznakowanych pojemników. (Fot. Blanco)

Czytaj więcej...
Praktyczne i komfortowe

Praktyczne i komfortowe mrożenie szufladowe w zabudowie

2022-07-07

Dzięki zamrażarkom możemy dłużej cieszyć się świeżością potraw, a te do zabudowy dodatkowo mogą być niemal niewidoczne w kuchennej aranżacji. Produkty w tego rodzaju urządzeniach przechowywane są najczęściej w szufladach, które pozwalają na posegregowanie mrożonek według preferencji i potrzeb użytkownika. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Płyty kombinowane

Płyty kombinowane – praktyczne połączenie różnych źródeł zasilania

2022-07-05

Płyty grzejne tak zwane kombinowane to takie konstrukcje, które zwykle łączone są z różnych rodzajów płyt. W tego typu sprzęcie nierzadko moduł gazowy połączony jest w jedną bryłę z modułem elektrycznym, głównie indukcyjnym. Pozwala to na dobór obróbki termicznej do przygotowywanej potrawy, co przekłada się również na komfort użytkowania. Wśród tego sprzętu znajdziemy również płyty o nazwie domino. Sprawdziliśmy, co nowego w tym segmencie oferują producenci.

Czytaj więcej...
Przenośne

Przenośne płyty indukcyjne

2022-06-07

Kompaktowe płyty indukcyjne w kilka chwil każde pomieszczenie zamienią w funkcjonalną kuchnię. Sprawdzą się podczas gotowania w plenerze, na działce, a także w niewielkim mieszkaniu. Płyty wykorzystujące indukcję to jeden z najefektywniejszych sposobów gotowania, a przenośne modele nie wymagają i zajmują niewiele przestrzeni.

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe do 85 cm wysokości

2022-06-07

Jednodrzwiowe chłodziarki, pomimo niewielkich gabarytów, sprawdzą się w określonych przestrzeniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Do tego odznaczają się praktyczną pojemnością i bogatym wyposażeniem funkcjonalnym. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu

Pralki ładowane od frontu slim o głębokości poniżej 50 cm

2022-06-06

Slim, czyli jakie? Pralki typu slim to takie urządzenia pralnicze, które odznaczają się głębokością poniżej 50 cm. Ta głębokość pozwoli zmieścić pralkę ładowaną od frontu w wąską łazienkową szczelinę, a także pod blatem czy umywalką. Mniejsza głębokość nie ujmuje tym sprzętom nowoczesnych funkcji.

Czytaj więcej...
Organizacja kuchni,

Organizacja kuchni, rozwiązania, akcesoria

2022-06-04

Przestrzeń kuchenna jest szczególnym miejscem domu czy mieszkania i łączy zwykle kilka funkcji. Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, która jest funkcjonalnie i praktycznie wyposażona. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket