Artykuły

System audio

System audio Evo

2021-06-24

Evo to system audio typu all-in-one (wszystko w jednym), który łączy ponadczasowe wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne, streaming muzyki oraz doskonałe brzmienie, a wszystko to mieści się w niewielkiej, świetnie wyglądającej obudowie. Wystarczy podłączyć do modelu Evo kolumny głośnikowe, żeby cieszyć się odtwarzaniem muzyki z wielu różnych źródeł.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

Radioodbiornik AD 1185

2021-06-24

Do oferty sprzętu marki Adler dołączył nowy radioodbiornik – model AD 1185. Urządzenie, zamknięte w stylowej obudowie nawiązującej do klasycznych modeli produkowanych w połowie XX w., doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Wbudowana bateria sprawia, że możemy z niego korzystać także w plenerze.

Czytaj więcej...
Subwoofer

Subwoofer TSW-80

2021-06-24

Oferta subwooferów marki TAGA Harmony powiększyła się o model TSW-80. Wykorzystuje on 8-calowy przetwornik zintegrowany z tylnym, szczelinowym portem bass-reflex i wysokoprądowym wzmacniaczem, jaki zastosowano w wyższym modelu – TSW-90 v.4.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe z serii

Kolumny głośnikowe z serii Founder

2021-05-21

Ofertę kolumn głośnikowych firmy Paradigm powiększyły modele z serii Founder. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych i bardzo dobrej jakości materiały, co zapewnia nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale również brzmienie.

Czytaj więcej...
Słuchawki

Słuchawki Sound Blaster Jam V2

2021-05-21

Firma Creative wprowadziła na rynek nową generację popularnych słuchawek Sound Blaster Jam. Druga wersja tego modelu jest równie atrakcyjna cenowo, ma taką samą, lekką konstrukcję i wykorzystuje bardzo dobrej jakości przetworniki z magnesem neodymowym.

Czytaj więcej...
Słuchawki

Słuchawki Beoplay Portal

2021-05-21

Firma Bang & Olufsen ogłosiła wprowadzenie na rynek modelu Beoplay Portal – swoich pierwszych bezprzewodowych słuchawek dla graczy. Ta solidnie wykonana, lekka konstrukcja została stworzona z myślą o długotrwałym komforcie, łatwości użytkowania i doskonałych parametrach akustycznych.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

Radioodbiornik CR 1182

2021-05-21

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy radioodbiornik – CR1182. Urządzenie, zamknięte w eleganckiej drewnianej obudowie w stylu retro, może być doskonałym elementem wystroju domowego wnętrza, np. kuchni czy sypialni.

Czytaj więcej...
Słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki bezprzewodowe Blast Plug BP81

2021-04-25

Wielu osobom smartfony zastąpiły odtwarzacze osobiste, dlatego tak dużą popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe. Model Blast Plus BP81 marki Silicon Power to propozycja dla użytkowników ceniących dobry dźwięk i stylowy wygląd.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

Kolumny głośnikowe TAV-806 S/S/C 5.0

2021-04-24

Firma TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, wprowadziła do oferty zestaw głośników TAV-806-SSC-5.0, który doskonale sprawdzi się w systemie kina domowego. Modele wchodzące w jego skład kontynuują dziedzictwo swoich poprzedników i potwierdzają, że seria TAGA Audio-Video to wyjątkowo atrakcyjna propozycja w swojej grupie cenowej.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

Radioodtwarzacz Digitradio 371 CD BT

2021-04-24

W ofercie firmy TechniSat dostępny jest stereofoniczny system audio – Digitradio 371 CD BT. Jest to nowoczesne hybrydowe urządzenie, które pozwala zarówno na analogowy (FM), jak i cyfrowy (DAB+) odbiór programów radiowych. Umożliwia też odtwarzanie płyt kompaktowych i streaming audio z urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Soundbar

Soundbar Home Sound Bar 550

2021-03-24

Do systemu multiroom i nie tylko

Firma Denon zaprezentowała Home Sound Bar 550 – kompaktowy model, który dodaje doskonały dźwięk z telewizora do serii produktów Denon Home. Urządzenie zostało wyposażone w wiele innowacyjnych systemów i rozwiązań technicznych, dzięki którym sprawdzi się nie tylko w domowym systemie multiroom.

Czytaj więcej...
Komponenty audio i audio-wideo z serii

Komponenty audio i audio-wideo z serii AVM, MRX i MCA

2021-03-20

Nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania

Kanadyjska marka Anthem od lat tworzy zaawansowaną elektronikę audio. Producent postanowił nieco odświeżyć topowe modele ze swojej oferty i wprowadzić nowe. Rezultatem zmian jest aż 8 nowych urządzeń z trzech różnych serii produktowych – AVM, MRX i MCA.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket