Artykuły

Przejmuje

LEGRAND

Przejmuje Netatmo

2018-12-04

Firma Legrand, realizując swoją strategię rozwojową, ogłosiła podpisanie umowy przejęcia Netatmo – francuskiego lidera rynku rozwiązań „inteligentnego” domu. Legrand jest akcjonariuszem Netatmo od 2015 r.

Czytaj więcej...
Jak dbamy

SAMSUNG

Jak dbamy o bezpieczeństwo danych?

2018-12-04

Mimo deklarowanej wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa danych jedynie 40 proc. pracowników w Polsce myśli o zabezpieczaniu urządzeń, z których korzystają, wykonując czynności służbowe – wynika z najnowszego badania firmy Samsung.

Czytaj więcej...
Z nagrodą

AB

Z nagrodą „Innowatory Wprost 2018”

2018-12-04

W trakcie uroczystej gali wręczenia nagród „Innowatory Wprost 2018” Andrzej Przybyło, twórca i prezes zarządu AB SA odebrał wyróżnienie w kategorii „Usługi dla Biznesu”.

Czytaj więcej...
Kolejny rok

SILICON POWER

Kolejny rok wzrostów sprzedaży

2018-12-04

Marka Silicon Power na polskim rynku obecna jest już od 5 lat. W tym czasie nieprzerwanie notuje wzrosty sprzedaży oraz rozwija portfolio o nowe kategorie produktowe.

Czytaj więcej...
Pierwszy salon koncepcyjny

TECHNISAT

Pierwszy salon koncepcyjny w Berlinie

2018-12-03

10 grudnia to data otwarcia koncepcyjnego salonu sprzedaży TechniSat w nowym centrum handlowym East Side Mall w Berlinie-Friedrichshain.

Czytaj więcej...
Developer

SAMSUNG

Developer Conference 2018

2018-12-03

Podczas Samsung Developer Conference 2018 firma Samsung Electronics zaprezentowała przyszłościowe rozwiązania – wyświetlacz Infinity Flex, nowy interfejs użytkownika One UI oraz nowe narzędzia programistyczne dla platform Bixby i SmartThings.

Czytaj więcej...
Rośnie liczba

ZEBRA TECHNOLOGIES

Rośnie liczba „inteligentnych” przedsiębiorstw

2018-11-29

Firma Zebra Technologies Corporation, lider na rynku komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferująca również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, przedstawiła wyniki badania „Indeks inteligentnych przedsiębiorstw”. Jest to globalna analiza mierząca, na jakim etapie znajdują się firmy na drodze do „inteligentnego przedsiębiorstwa”.

Czytaj więcej...
Wpływ mobilnych rozwiązań

SAMSUNG

Wpływ mobilnych rozwiązań na sposób pracy

2018-11-07

Rozwiązania mobilne zmieniają wzorce pracy i życia pracowników – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego na zlecenie firmy Samsung na 10 rynkach europejskich. Zmiany te dotyczą także godzin pracy, lokalizacji i nawyków, które są uznawane za „normalne” w warunkach europejskich.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket