Artykuły

Design

Design od kuchni

2019-04-24

W kwietniu w siedzibie Cosentino w podwarszawskiej miejscowości Parzniew odbyło się pierwsze spotkanie z nowej edycji cyklu „Design od kuchni”, którego organizatorami były marki Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...
Zaznacza obecność

Zaznacza obecność w kanale SMK

2019-04-24

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej linii AGD X-type firma Amica wzmacnia swoją pozycję w sektorze studiów mebli kuchennych, z którego korzystają najlepsze marki na rynku.

Czytaj więcej...
Trzy

Trzy „Złote Ville”

2019-04-24

Podczas tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Złote Ville”, organizowanego po raz 9. przez magazyn „Villa”, w którym wybierane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, Amica otrzymała nagrody w aż trzech kategoriach: okapów, zmywarek i AGD do zabudowy.

Czytaj więcej...
Kolejna edycja

Kolejna edycja już w maju

2019-03-28

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja targów Electronics Show. W dniach od 10 do 12 maja 2019 r. Międzynarodowe Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo po raz kolejny zgromadzi tysiące miłośników nowych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
#10YearsChallenge

#10YearsChallenge w kuchni Polaków

2019-03-28

Początek roku w social mediach upłynął pod znakiem #10YearsChallenge. Tym hashtagiem oznaczano zestawienie obecnych zdjęć i tych sprzed 10 lat. W tym czasie zmieniliśmy się nie tylko my, ale cały świat, w którym żyjemy. A gdyby tak „wyzwanie dekady” podjęły… urządzenia kuchenne? Temu internetowemu „zjawisku” postanowiła się przyjrzeć firma Samsung.

Czytaj więcej...
Druga edycja Kongresu AGD

Druga edycja Kongresu AGD przed nami

2019-03-28

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Czytaj więcej...
Wystartowała z projektem

Wystartowała z projektem „Amica for others”

2019-03-28

Jak zauważać tych, którzy choć są tuż obok, to tak naprawdę bardzo daleko? Jak znaleźć czas także dla innych? Jak nie przegapić tego, co najważniejsze, czyli relacji międzyludzkich? O tym opowiada film „Amica for others”, który jest jednocześnie pierwszym etapem projektu o tej samej nazwie.

Czytaj więcej...
Zaprasza do warszawskiego

Zaprasza do warszawskiego showroomu

2019-03-28

Obecna od kilku lat na rynku AGD marka Freggia nieustannie powiększa portfolio swoich produktów, a jednocześnie stara się dotrzeć z nim do jak najszerszego grona odbiorców – wśród wielu działań i inwestycji znalazł się nowy salon pokazowy w Warszawie.

Czytaj więcej...
Wyróżnienie

Wyróżnienie Top Employer

2019-03-28

Top Employer Institute wyróżnił firmę Elica Group Polska prestiżową nagrodą „Top Employer 2019” za wdrażanie najlepszych praktyk w obszarze zasobów ludzkich. Nagroda została przyznana firmie już po raz siódmy!

Czytaj więcej...
Nowe źródło wiedzy

Nowe źródło wiedzy dla producentów i detalistów

2019-03-28

Instytut GfK udostępnił platformę analityczną GfK Demand Forecast Overview. Zasilana danymi z 425 tys. sklepów umożliwia producentom i handlowcom z sektora dóbr trwałych i elektroniki konsumenckiej optymalizowanie łańcucha dostaw.

Czytaj więcej...
Przedstawia

Przedstawia wyniki finansowe za rok 2018

2019-03-28

W ostatnim tygodniu TCL Electronics ogłosiło skonsolidowane i zaudytowane wyniki finansowe za rok zakończony w dniu 31 grudnia 2018.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera kształcenie zawodowe

2019-03-27

Już od ponad 10 lat BSH lat wspiera kształcenie zawodowe w województwie łódzkim, patronując klasom o profilu mechatronik, technik mechatronik oraz technik automatyk w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Łodzi. 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket