Artykuły

Nowa odsłona cyklu

Nowa odsłona cyklu „Design od kuchni”

2019-05-27

W kwietniu w siedzibie Cosentino Polska w Parzniewie pojawiło się kilkudziesięciu architektów, przedstawicieli studiów kuchennych i kamieniarskich, zaproszonych przez gospodarzy spotkania – firmy Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...
Niezwykła wystawa

Niezwykła wystawa nowojorskiej it-girl

2019-05-27

Firma Samsung zaprosiła do współpracy jedną z najbardziej stylowych, nowojorskich influencerek – Lailę Gohar. Podczas mediolańskiego wydarzenia Fuorisalone stworzyła ona niezwykłą instalację poświęconą wielowymiarowej roli kuchni w naszych domach.

Czytaj więcej...
Sponsorem mistrzostw Europy

Sponsorem mistrzostw Europy w League of Legends

2019-05-27

Firma Beko została oficjalnym partnerem i sponsorem mistrzostw Europy w League of Legends (LEC). Działania pomogą Beko zaprezentować inicjatywę „Jedz jak Mistrz” (Eat Like a Pro) jeszcze szerszej publiczności, łącząc e-sport ze społeczną odpowiedzialnością.

Czytaj więcej...
Pół miliona piekarników

Pół miliona piekarników z Wrocławia

2019-05-27

Wrocławska fabryka firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, zlokalizowana przy ul. Żmigrodzkiej 143, od września 2017 r., kiedy to została otwarta, wyprodukowała już pół miliona nowoczesnych piekarników. To wielki sukces, ale także zapowiedź prawdziwych możliwości produkcyjnych fabryki.

Czytaj więcej...
X-type

X-type nagrodzony

2019-05-27

Podczas tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Złote Ville”, organizowanego po raz 9. przez magazyn „Villa”, w którym wybierane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, Amica otrzymała nagrody w aż trzech kategoriach: okapów, zmywarek i AGD do zabudowy.

Czytaj więcej...
120 lat

120 lat tradycji i innowacji

2019-05-27

Miele obchodzi w tym roku swoje 120-lecie. Niezależnie od olbrzymich dokonań w branży firma nieustannie poszukuje innowacji i wciąż lepszych rozwiązań, które wprowadzają nową jakość do domów użytkowników, nawet tych najbardziej wymagających.

Czytaj więcej...
Największe targi producentów z Chin

Największe targi producentów z Chin w Europie!

2019-05-22

Już w dniach 29-31 maja 2019 zapraszamy do Ptak Warsaw Expo na największe targi chińskich producentów w Europie. W tegorocznej edycji zaprezentuje się rekordowa ilość ponad 1600 producentów z Chin (w tym ponad 500 z branży elektroniki).

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Innowacje

Innowacje ułatwiające życie

2019-05-08

Podczas targów KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung zaprezentował szereg nowych rozwiązań wzbogacających naszą codzienność i ułatwiających życie.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki – wyjątkowe modele, praktyczne rozwiązania

2019-05-07

Zlewozmywaki zaskakują swoją funkcjonalnością i innowacyjnością. Obecnie produkowane modele są pełnowartościowym wyposażeniem każdej kuchni, a na dodatek producenci wciąż je upiększają i ulepszają, wyposażając w rozmaite rozwiązania i opracowując przeznaczone specjalnie do nich akcesoria.

Czytaj więcej...
Chłodzenie wina

Chłodzenie wina w domowym zaciszu

2019-05-06

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które są bardzo popularne zwłaszcza w państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Targi elektroniki użytkowej

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii

2019-04-25

Już 10 maja wystartuje Electronics Show 2019. Ubiegłoroczną, debiutancką edycję targów odwiedziło ponad 16 tys. osób! Tegoroczna impreza z pewnością pobije ten imponujący wynik. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji niż podczas pierwszej edycji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket