Artykuły

Wentylator

STADLER FORM

Wentylator Tim

2019-07-30

Przenośny podmuch

Nie zawsze mamy możliwość walczenia z letnimi upałami przy pomocy klimatyzacji. Wtedy ulgę przynieść może podmuch wentylatora, np. modelu Tim, dostępnego w ofercie marki Stadler Form.

Czytaj więcej...
Klimatyzator

MASTER

Klimatyzator przenośny AC 24

2019-04-01

Energooszczędne i wydajne chłodzenie

Profesjonalny klimatyzator Master AC 24 jest przeznaczony do chłodzenia namiotów magazynowych, cateringowych, bankietowych oraz hal magazynowych, warsztatowych i kontenerów socjalnych, np. na budowach.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

PHILIPS

Oczyszczacz powietrza AC2729/50

2019-03-01

Funkcja nawilżania

Nowy oczyszczacz i nawilżacz powietrza 2 w 1 Philips AC2729/50 łączy w sobie dwie funkcje i doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami smogowymi, powodującym dyskomfort suchym powietrzem, ale też szkodliwymi gazami, alergenami, bakteriami i wirusami.

Czytaj więcej...
Oczyszczacze powietrza

HAUS&LUFT

Oczyszczacze powietrza HL-OP-20, HL-OP-15 i HL-OP-10

2019-01-28

Nowe oczyszczacze powietrza marki Haus & Luft mają zapewnić jak najlepszy komfort przebywania w zdrowej atmosferze w pomieszczeniu. Zimą pozwolą skutecznie walczyć ze smogiem, a wiosną okażą się niezbędne dla alergików. Unikatowym rozwiązaniem jest zastosowana funkcja OxyFrish.

Czytaj więcej...
Nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania

BLAUPUNKT

Nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania AHS801

2018-11-30

W sezonie zimowym musimy borykać się z problemem nie tylko zanieczyszczonego, ale i suchego powietrza. Marka Blaupunkt proponuje oczyszczacz z nawilżaczem, który pozwala usunąć tę niedogodność.

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza

ELDOM

Oczyszczacz powietrza PO200 puri

2018-11-06

Na sezon grzewczy do oferty marki Eldom trafia oczyszczacz powietrza PO200 puri, który pozwoli zadbać o jego właściwą jakość. To szczególnie ważne zwłaszcza w tym newralgicznym w Polsce okresie. Urządzenie eliminuje zanieczyszczenia mechaniczne, takie jak kurz czy cząstki stałe dymu i spalin, roztoczy, sierść, naskórek zwierząt, pyłki roślin oraz zarodniki pleśni i grzybów, bakterie i wirusy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket