Artykuły

Radio wielofunkcyjne

TECHNISAT

Radio wielofunkcyjne KitchenRadio

2021-11-29

KitchenRadio to nowoczesne radio FM nadające się idealnie do zabudowy pod szafkami w kuchni czy sypialni. Elegancka obudowa doskonale dopasuje się do nowoczesnych wnętrz.

 

Czytaj więcej...
Transport CD

NUPRIME

Transport CD CDT-9

2021-10-24

Chcąc zapewnić wymagającym audiofilom muzyczne doświadczenia na najwyższym poziomie, NuPrime wypuszcza unowocześnioną i dostosowaną wyglądem do serii 9 wersję bestsellerowego transportu CD – NuPrime CDT-8 Pro.

Czytaj więcej...
Głośniki z serii

POLK AUDIO

Głośniki z serii Monitor XT

2021-10-24

Linia głośników Monitor XT przybliża audio dobrej jakości i Dolby Atmos szerokiemu gronu entuzjastów filmów, muzyki i gier.

Czytaj więcej...
Głośniki Bluetooth

LAMAX

Głośniki Bluetooth Sounder2 Max i Mini

2021-10-24

Dostępne w ofercie marki Lamax głośniki Sounder2 Max oraz Mini wyróżniają się świetnym brzmieniem oraz odpornymi obudowami. Dzięki temu możemy cieszyć się ulubioną muzyką w każdych warunkach.

Czytaj więcej...
Soundbar

CREATIVE

Soundbar Katana V2

2021-10-24

W ulepszonej wersji flagowego soundbara Katana V2 wprowadzono szereg rozwiązań, które docenią gracze. Uwagę zwraca nowa aluminiowa obudowa z podświetleniem.

Czytaj więcej...
Kabel USB

CHORD COMPANY

Kabel USB Clearway

2021-10-22

Wielokrotnie nagradzana seria firmy Chord Company – Clearway, obejmująca interkonekty cyfrowe i analogowe, kable głośnikowe i inne, powiększyła się o nowy kabel USB, oferujący doskonałe brzmienie w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Słuchawki bezprzewodowe Nothing Ear (1) ANC

NOTHING

Słuchawki bezprzewodowe Nothing Ear (1) ANC [Test]

2021-10-21

Wyjątkowy design i dobre brzmienie.

Rynek słuchawek typu true wireless (TWS) jest bardzo zróżnicowany i wydaje się, że może być na nim ciężko się wybić nowej marce, chyba że produkt, który oferuje, jest wyjątkowy, tak jak w przypadku Nothing Ear (1) ANC.

Czytaj więcej...
Bez szumów i bakterii

LG

Bez szumów i bakterii – słuchawki LG TONE Free FP8

2021-09-27

Nowoczesne słuchawki douszne powinny zapewniać nie tylko jak najlepszą jakość dźwięku, ale i higienę. Codzienne użytkowanie w różnych warunkach sprawia, że są one wyjątkowo narażone na gromadzenie bakterii. Dlatego w modelu LG TONE Free FP8 zastosowano innowacyjne etui UVnano.

 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket