Artykuły

Grają wspólnie z Orkiestrą

Grają wspólnie z Orkiestrą w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

2022-01-25

Warszawa, 25 stycznia 2022 r - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jak w poprzednich latach Grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki po raz kolejny do wielkiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...
Strategia rozwoju

Strategia rozwoju 2023+

2022-01-24

Grupa Polsat Plus, której założycielem i największym akcjonariuszem jest Zygmunt Solorz, rozbudowuje swoją strategię multiplay o produkcję i sprzedaż czystej energii. W ramach strategii 2023+ będą rozwijane kluczowe segmenty – telekomunikacja pod marką Plus, treści pod marką Polsat oraz nowy segment – Czysta Energia.

Czytaj więcej...
Rada Ekspertów

Rada Ekspertów wesprze związek

2021-12-28

Związek Cyfrowa Polska powołał Radę Ekspertów – wewnętrzne ciało doradcze organizacji reprezentującej polską branżę cyfrową i nowych technologii. Na członków Rady powołani zostali Aleksandra Witowska oraz dr hab. Katarzyna Chałubińska-Jentkiewicz.

Czytaj więcej...
Usługa

Usługa naprawy wyświetlacza

2021-11-29

Od października posiadacze urządzeń Samsung Galaxy mogą korzystać z nowej usługi serwisowej Samsunga – naprawy wyświetlacza – alternatywy dla usługi wymiany całego modułu ekranu. Nowe, atrakcyjne cenowo rozwiązanie dostępne jest w autoryzowanych centrach serwisowych Samsunga.

Czytaj więcej...
15.

15. urodziny firmy

2021-09-23

Dokładnie 1 sierpnia br. minęło 15 lat, odkąd Navitel zadebiutował na rynku, wprowadzając do sprzedaży swoje pierwsze produkty, m.in. licencje nawigacyjne.

Czytaj więcej...
Wyniki finansowe

Wyniki finansowe za drugi kwartał 2021 r.

2021-08-28

Największa kwartalna sprzedaż w historii po oficjalnym zamknięciu działu urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej...
Zmiana logotypów

Zmiana logotypów marek Grupy Polsat Plus

2021-08-27

Rozpoczyna się zapowiedziana w czerwcu zmiana logotypów Grupy Polsat Plus. Marki Polsat i Plus będą miały nowe logotypy, a marka Cyfrowy Polsat zmieni się w nową markę – Polsat Box. Ipla i Cyfrowy Polsat Go zmienią się w jeden serwis Polsat Box Go.

Czytaj więcej...
Produkty mobilne marki Energizer

Produkty mobilne marki Energizer w ofercie Horn Distribution SA

2021-07-26

Do szerokiej gamy produktów mobilnych w ofercie dystrybucyjnej firmy Horn dołączają nowoczesne linie powerbanków, ładowarek indukcyjnych i akcesoriów zasilających marki Energizer.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
Wiosenne

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
12 milionów mieszkańców Polski

12 milionów mieszkańców Polski w zasięgu sieci 5G

2021-05-21

Operator Plus zasięgiem swojej najszybszej w Polsce sieci 5G objął już 12 milionów mieszkańców Polski. Sieć 5G 2600 TDD Plusa jest dostępna w ponad 160 miejscowościach we wszystkich 16 województwach. Dynamiczna budowa i rozwój sieci w całej Polsce będą kontynuowane.

Czytaj więcej...
Internet rzeczy:

Internet rzeczy: uwaga na dziurawe systemy operacyjne

2021-05-05

W domach pojawiają się „inteligentne” telewizory, głośniki, a nawet lodówki. Niestety, tylko nieliczni użytkownicy pamiętają o odpowiednim zabezpieczeniu tych urządzeń.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket