Artykuły

Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GML844PZ6F

2022-10-13

Najnowsza propozycja z segmentu urządzeń chłodniczych firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy, a do tego odznaczający się szerokością zaledwie 83,5 cm.

Czytaj więcej...
Kuchnia wolnostojąca

GORENJE

Kuchnia wolnostojąca EIT6355XPD

2022-10-12

W ofercie marki Gorenje znajdziemy funkcjonalne kuchnie wolnostojące z rozmaitymi płytami grzejnymi i bogato wyposażonym w przydatne funkcje piekarnikiem. Najnowszą propozycją producenta w segmencie tych urządzeń jest model EIT6355XPD z indukcyjną płytą grzejną i pojemnym piekarnikiem.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka FK3356.4 Studio

2022-10-11

Nowa chłodziarkozamrażarka marki Amica to przede wszystkich nowoczesne funkcje wspierające dłuższe przechowywanie żywności, cicha praca i intuicyjne sterowanie sensorowe zamknięte w eleganckiej konstrukcji. Model FK3356.4 Studio z praktycznym dolnym zamrażalnikiem, o całkowitej pojemności wynoszącej 351 l docenią zarówno użytkownicy mniejszych kuchni, jak i dużych przestrzeni kuchennych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki z linii

MIELE

Chłodziarkozamrażarki z linii K 4000

2022-10-09

Troska o środowisko sprawia, że najważniejsze przy wyborze domowej chłodziarki stały się energooszczędność oraz dbałość o sposób przechowywania żywności tak, by jej nie marnować i jak najdłużej zachowywać świeżość. Nowa generacja wolnostojących urządzeń chłodniczych Miele K 4000 doskonale wpisuje się w potrzeby świadomych konsumentów.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

AMICA

Piekarnik do zabudowy ED975396BA+ X-Type Steam

2022-10-09

Do urządzeń do zabudowy marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza piekarnik do zabudowy ED975396BA+ XType Steam P. Najnowsza propozycja marki Amica oferuje intuicyjne sterowanie sensorowe, elegancki wyświetlacz LED i pieczenie z dodatkiem pary.

Czytaj więcej...
Okap

FINLUX

Okap FE-60VTRAB

2022-10-08

Do rodziny sprzętów gospodarstwa domowego marki Finlux dołączył nowy model okapu kominowego. Model FE-60VTRAB to duża wydajność pochłaniania, energooszczędne oświetlenie oraz klasyczne wzornictwo, pasujące do przestrzeni kuchennej utrzymanej w każdym stylu.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

GORENJE

Piekarnik do zabudowy BOS6737E13FBG

2022-10-08

Marka Gorenje oferuje piekarnik do zabudowy, który jest wyposażony nie tylko w standardowe funkcje wyróżniające nowoczesne piekarniki elektryczne, ale przy tym oferuje bardzo dużą pojemność oraz powierzchnię pieczenia. Dodatkowo umożliwia pieczenie pizzy, grillowanie, pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, a nawet rozmrażanie produktów i ich odpowiednią obróbkę przed przygotowaniem.

Czytaj więcej...
Okap

CONCEPT

Okap OPI7060bc

2022-10-06

Firma Concept wprowadza nowy okap do zabudowy – OPI7060. Model jest niezwykle praktyczny, a przy tym elegancko wykończony i oferujący wiele nowoczesnych funkcji. Zabudowa sprawia, że jest w zasadzie niewidoczny, dzięki czemu będzie pasował do kuchni utrzymanych w rozmaitych stylach.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket