Artykuły

Wolnostojące chłodziarkozamrażarki

Wolnostojące chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe

2022-08-04

Chłodziarkozamrażarki jednodrzwiowe, choć uznawane za modele przede wszystkim do małych kuchni, to duży segment rynku chłodniczego, cieszący się dużą popularnością. To również różnorodna grupa funkcjonalnych urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, jak i dużym domu.

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z talerzem i grillem

2022-08-03

Mnogość funkcji i możliwości dostępnych obecnie na rynku modeli kuchenek mikrofalowych wynika z faktu, że urządzenia te nie tylko zachowały podstawową funkcję podgrzewania potraw, ale ich możliwości techniczne i funkcjonalne zostały znacznie rozszerzone. Teraz w kuchence mikrofalowej użytkownik może podgrzewać, grillować, piec z wykorzystaniem termoobiegu, a nawet gotować na parze. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
Środki do czyszczenia i konserwacji

Środki do czyszczenia i konserwacji AGD oraz zlewozmywaków

2022-08-03

Wykorzystując odpowiednie środki czystości, zwłaszcza takie, które są przeznaczone do określonych typów sprzętów oraz materiałów, z jakich zostały wykonane, możemy znacznie przedłużyć nie tylko ich estetyczny wygląd, ale przede wszystkim prawidłowe działanie.

Czytaj więcej...
Płyty współpracujące

Płyty współpracujące z okapami

2022-08-02

Coraz częściej producenci sprzętu gospodarstwa domowego widzą potrzebę integracji rozmaitych urządzeń w służbie codziennej pracy. Współpraca płyt kuchennych z okapami staje się standardem i nawet urządzenia, które do tej pory nie miały tej funkcji, na kolejnych etapach produkcji są w nią wyposażane.

Czytaj więcej...
Winiarki

Winiarki i witryny chłodnicze

2022-08-02

Sięgając po kieliszek wina, warto pamiętać, że o jego smaku decyduje nie tylko proces fermentacji, ale również sposób przechowywania. Na rynku pojawia się coraz większa liczba producentów oferujących urządzenia do przechowywania wina. Dlaczego? Dlatego, że rośnie zainteresowanie jego prawidłowym przechowywaniem i podawaniem.

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z talerzem bez grilla

2022-07-11

Kuchenka mikrofalowa, nawet ta bez funkcji grilla, może być niezwykle przydatnym urządzeniem na co dzień. Jej największym atutem jest wielozadaniowość. Utarło się, że sprzęt ten służy wyłącznie do szybkiego podgrzewania gotowych potraw. Tymczasem różnorodność tego segmentu od lat zadziwia użytkowników.

Czytaj więcej...
Chłodziarki jednodrzwiowe

Chłodziarki jednodrzwiowe powyżej 85 cm wysokości

2022-07-10

Lodówki jednodrzwiowe to różnorodna, a jednocześnie funkcjonalna grupa urządzeń. Tego typu modele mają często niewielkie gabaryty, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni, akademiku, jak i na kempingu. Lodówka jednodrzwiowa o wysokości powyżej 85 cm może być odpowiedzią na brak miejsca w kuchni, ale nie ujmuje to jej funkcjonalności. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralki ładowane od frontu slim

Pralki ładowane od frontu slim powyżej 50 cm głębokości

2022-07-07

Pralki typu slim na dobre już wpisały się w projekty niewielkiej łazienek, małych kuchni, a także przestrzeni pralniczych w wydzielonych miejscach w domu. Oszczędzają cenną przestrzeń, oferując w zamian równie nowoczesne programy i systemy jak pralki normalnogabarytowe. Co oferują producenci w przedziale pralek slim o głębokości między 50 a 59 cm? Sprawdziliśmy!

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket