Artykuły

Vestfrost Art Collection

VESTFROST

Vestfrost Art Collection w LOT Business Lounge Polonez

2021-11-07

Na lotnisku Chopina w Warszawie miała miejsce niecodzienna konferencja prasowa zorganizowana przez spółkę Vestel oraz należącą do niej markę Vestfrost. W jednej z najchętniej odwiedzanych przez klientów biznesowych poczekalni, Business Lounge Polonez, zaprezentowano najnowszy, designerski model lodówki z linii Art Collection, będący wynikiem współpracy między marką Vestfrost a malarką Urszulą Clarise.

Czytaj więcej...
Chcesz otrzymać książkę

ASEKOL

Chcesz otrzymać książkę – posprzątaj śmieci!

2021-09-06

ASEKOL PL jako partner strategiczny włącza się do akcji „Książka za worek śmieci”, dzięki czemu wydarzenie zostanie rozszerzone o zbieranie elektroodpadów. To już druga edycja ekologicznego projektu, który w tym roku zaplanowano na 18 września.

Czytaj więcej...
Lato w mieście

REMONDIS

Lato w mieście z Eco Studio

2021-09-03

Electro-System podsumowuje konkurs organizowany w ramach innowacyjnego projektu ekologicznego „Lato w mieście z Eco Studio” w zwycięskich szkołach. Miał on charakter kampanii edukacyjnej. Organizacja odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego ELECTRO-SYSTEM była w całości jego pomysłodawcą. To nie pierwszy raz, kiedy firma nie tylko praktycznie pomaga przedsiębiorcom i producentom z branży, ale również edukuje przyszłe pokolenia w tym zakresie.

Czytaj więcej...
Grupa Amica

AMICA

Grupa Amica podsumowuje pierwszy kwartał 2021 r.

2021-07-08

Największy polski producent AGD podczas oficjalnej konferencji prasowej podsumował działania w pierwszym kwartale 2021 r. W tym czasie zanotował prawie 800 mln zł przychodów i zwiększył zyski pomimo uruchomionych już m.in. wydatków marketingowych. Jednak sprzyjające tendencje popytowe, efektywność operacyjna oraz dobre spozycjonowanie strategiczne grupy Amica coraz mocniej znajdują się pod presją kosztową surowców i transportu.

Czytaj więcej...
Specjalna edycja targów

MEBLE POLSKA

Specjalna edycja targów za nami

2021-07-01

1000 uczestników z 44 krajów, 54 wystawców z 8 krajów i ponad 2600 spotkań w formie wideo to bilans targów Meble Polska Edycja Specjalna, które odbywały się online od 24 do 28 maja 2021 r. Wydarzenie zorganizowane przez grupę MTP umożliwiło producentom i kupcom z całego świata spotkanie i prowadzenie negocjacji biznesowych w bezpiecznych warunkach, bez ryzyka związanego z podróżowaniem.

Czytaj więcej...
Branża cyfrowa:

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

2021-06-15

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.

Czytaj więcej...
Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Zrównoważony rozwój w sektorze cyfrowym i nowych technologii tematem konferencji Cyfrowej Polski

2021-06-12

Jakie prawa ma każdy konsument w związku z naprawą zepsutego sprzętu elektronicznego? Czy producenci specjalnie postarzają nasze urządzenia? I na czym tak naprawdę polega globalna strategia na rzecz gospodarki opartej na ponownym użyciu? M.in. na te pytania odpowiedzą eksperci 15 czerwca podczas konferencji online „#Cyfryzujemy Polskę: Środowisko, Biznes, Konsument” pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. Infomarket sprawuje patronat medialny.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2022 InfoMarket