Artykuły

Kabel USB

Kabel USB Clearway

2021-10-22

Wielokrotnie nagradzana seria firmy Chord Company – Clearway, obejmująca interkonekty cyfrowe i analogowe, kable głośnikowe i inne, powiększyła się o nowy kabel USB, oferujący doskonałe brzmienie w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...
Słuchawki bezprzewodowe Nothing Ear (1) ANC

Słuchawki bezprzewodowe Nothing Ear (1) ANC [Test]

2021-10-21

Wyjątkowy design i dobre brzmienie.

Rynek słuchawek typu true wireless (TWS) jest bardzo zróżnicowany i wydaje się, że może być na nim ciężko się wybić nowej marce, chyba że produkt, który oferuje, jest wyjątkowy, tak jak w przypadku Nothing Ear (1) ANC.

Czytaj więcej...
Bez szumów i bakterii

Bez szumów i bakterii – słuchawki LG TONE Free FP8

2021-09-27

Nowoczesne słuchawki douszne powinny zapewniać nie tylko jak najlepszą jakość dźwięku, ale i higienę. Codzienne użytkowanie w różnych warunkach sprawia, że są one wyjątkowo narażone na gromadzenie bakterii. Dlatego w modelu LG TONE Free FP8 zastosowano innowacyjne etui UVnano.

 

Czytaj więcej...
Głośnik gamingowy

Głośnik gamingowy UltraGear GP9

2021-09-27

Oprócz dobrej jakości obrazu w grach ważny jest odpowiedni dźwięk. Dlatego do oferty marki LG trafił gamingowy głośnik GP9, który w naszych ulubionych tytułach zapewni zupełnie nowy poziom immersji.

Czytaj więcej...
Głośnik Bluetooth

Głośnik Bluetooth Street2

2021-09-27

Pomimo małych wymiarów Street2 nagłośni mniejsze grillowanie, spotkanie z przyjaciółmi lub wyprawę za przygodą. Niezbędny jest na wakacjach, aby słuchać ulubionych utworów w dobrej jakości.

Czytaj więcej...
Słuchawki douszne

Słuchawki douszne Aurwana Trio LS

2021-09-26

Creative Technology prezentuje nowe słuchawki douszne Creative Aurvana Trio LS. To już kolejny model słuchawek dousznych z popularnej serii Aurvana Trio, a pierwszy, w którym wykorzystano do budowy przetworników płynną gumę silikonową (LSR).

Czytaj więcej...
Kolumna podłogowa

Kolumna podłogowa TAV-507F

2021-09-26

Kolumny TAV-507F są przeznaczone do systemów audio stereo i wielokanałowych.

Czytaj więcej...
Głośnik wielokierunkowy

Głośnik wielokierunkowy Xboom 360 RP4

2021-09-24

Najnowszy wszechstronny głośnik Xboom 360 RP4 działa doskonale zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Czytaj więcej...
Wzmacniacz hybrydowy

Wzmacniacz hybrydowy HTA-25B

2021-09-24

HTA-25B to wysokowydajny, a jednocześnie ekonomiczny wzmacniacz hybrydowy wykorzystujący dwa rodzaje lamp w sekcji przedwzmacniacza oraz tranzystory na wyjściu.

Czytaj więcej...
Przełącznik

Przełącznik HDMI VS3003

2021-09-24

Czołowy producent elektroniki użytkowej oferuje przełącznik HDMI VS3003, umożliwiający dodanie dodatkowych wejść HDMI 8K do istniejących produktów Marantz AV 8K.

Czytaj więcej...
Seria komponentów audio

Seria komponentów audio Attessa

2021-08-28

Marka Roksan wprowadza do oferty serię urządzeń audio nowej generacji o nazwie Attessa. Zaprojektowana i opracowana w Wielkiej Brytanii seria składa się ze wzmacniacza ze streamerem, wzmacniacza zintegrowanego, gramofonu i transportu płyt CD.

Czytaj więcej...
Głośnik przenośny Bluetooth

Głośnik przenośny Bluetooth One xD

2021-08-28

Wilson ONE xD to głośnik Bluetooth, który niezależnie od tego, czy jest używany w miejscu pracy, do słuchania muzyki w drodze, czy jako narzędzie motywacyjne do treningu w terenie, zapewni mocny i dynamiczny dźwięk.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket