Artykuły

Ważne liczby

Ważne liczby i dane

2016-11-29

Parametry techniczno-użytkowe określają specyfi kę urządzeń i to dzięki nim w szczegółowy sposób porównujemy możliwości urządzeń i wybieramy najlepszy dla nas wariant.

Czytaj więcej...
Klasyfikacja

Klasyfikacja piekarników

2016-11-28

Pod pojęciem kuchni w segmencie urządzeń grzewczych należy rozumieć zarówno urządzenia wolnostojące, jak i do zabudowy. Podział, choć nie jest zbyt skomplikowany, to jednak obejmuje szerokie spektrum modeli.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty zdrowego gotowania

2016-11-28

Zdrowe, smaczne i efektywne przyrządzanie potraw wymaga spełnienia kilku kluczowych warunków. Przede wszystkim efektywnie nie oznacza tanio czy szybko – często wyrafi nowana obróbka termiczna wymaga czasu. Dotyczy to przede wszystkim piekarników.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie i konserwacja urządzeń

2016-11-25

Zachowanie czystego wnętrza i powierzchni urządzenia to zaledwie jeden, ale kluczowy obowiązek każdego użytkownika. Cała reszta, począwszy od sprawnego działania i automatyki, należy do sprzętu.

Czytaj więcej...
Ważne bezpieczeństwo

Ważne bezpieczeństwo

2016-11-25

Bezpieczeństwo to kluczowy aspekt w przypadku sprzętu grzejnego. Urządzenia te wykorzystują bowiem energię elektryczną i gazową i użytkowane są w naszych domach. Tam, bardzo często bywają „testowane” przez nasze pociechy.

Czytaj więcej...
Ważne etykiety

Ważne etykiety efektywności energetycznej

2016-11-25

Etykieta efektywności energetycznej to cenna wskazówka związana z podstawowymi parametrami oraz cechami urządzeń AGD. Szczególny wymiar kładzie się tu na aspekty ekologiczne, ale także ekonomiczne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket