Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Roomba i7+

iROBOT

Roomba i7+ nagrodzona

2020-04-30

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja gali Mobility Trends, podczas której zostały wręczone statuetki „Złoty Bell” w 24 kategoriach. Wśród nagrodzonych marek znalazł się iRobot.

Czytaj więcej...
Wspiera

BSH

Wspiera Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

2020-04-30

Akcja #BoschwPogotowiu rozwija skrzydła. W jej ramach firma BSH przekazała sprzęt do wszystkich 22 baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce.

Czytaj więcej...
Bezpieczna i bezkontaktowa

JURA

Bezpieczna i bezkontaktowa naprawa

2020-04-30

Jak przetrwać okres samoizolacji w czasie pandemii? Bez wątpienia pomoże w tym dobra kawa. Niestety, nawet najlepszy sprzęt może ulec po czasie awarii lub po prostu potrzebować rutynowego przeglądu po wielu latach wiernej pracy. Dlatego szwajcarska marka JURA promuje obecnie formę bezkontaktowego serwisu.

Czytaj więcej...
Z tytułem

LAURASTAR

Z tytułem Kobieca Marka Roku

2020-04-30

Czołowy producent systemów do prasowania po raz kolejny został doceniony. W marcu marka Laurastar została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, stając się tym samym Kobiecą Marką Roku 2020.

Czytaj więcej...
Fundacja Amicis

AMICA

Fundacja Amicis ułatwia edukację

2020-04-30

Ograniczenia, z jakimi obecnie boryka się całe społeczeństwo, są szczególnie dotkliwe dla dzieci. Zamknięte szkoły przeszły na tryb pracy zdalnej. Niestety, dostęp do komputerów nie jest powszechny i wciąż zdarzają się domy, w których brakuje takiego sprzętu lub też – w przypadku rodzin wielodzietnych – jest go za mało.

Czytaj więcej...
Po raz piąty w programie

BOSCH

Po raz piąty w programie „MasterChef Junior”

2020-04-30

Bosch świętował swój „mały” jubileusz z programem „MasterChef Junior”. Już 5 lat urządzenia AGD tej marki towarzyszą dzieciom w kulinarnej zabawie i zachęcają do zdrowej rywalizacji w kuchni jednego z najpopularniejszych programów stacji TVN.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

SHOPER

Podsumował 2019 rok w sklepach internetowych

2020-04-30

Tradycyjnie, jak co roku, platforma sklepów internetowych Shoper przygotowała na koniec pierwszego kwartału podsumowanie tego, co działo się w branży e-commerce w roku poprzednim.

Czytaj więcej...
Rabat na ekspresy i zestaw baristy

NESPRESSO

Rabat na ekspresy i zestaw baristy za 2 zł

2020-04-30

Akcja promocyjna marki Nespresso pozwala przy zakupie kawy zyskać rabat na wybrany ekspres kapsułkowy, dzięki któremu z łatwością zostaniemy baristą we własnym domu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket