Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

ELICA

Okap Lane IX/A/72

2020-07-06

Skuteczne pochłanianie ze stali nierdzewnej

Włoski producent okapów, firma Elica, ma w ofercie nie tylko zaawansowane technicznie i wzorniczo okapy wyspowe, ale również popularne wśród wielu użytkowników konstrukcje do zabudowy w szafce kuchennej. Jednym z najnowszych tego typu urządzeń jest model Lane IX/A/72.

Czytaj więcej...
Okap

CONCEPT

Okap OPK5460ds

2020-07-06

Designerska konstrukcja z linii Titania

Należący do nowej linii Titania model OPK5460ds to odpowiednik okapu OPK5460ss z serii Sinfonia marki Concept. Urządzenie ma szerokość 60 cm. Charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością, która może osiągać wartość 756 m3 /h.

Czytaj więcej...
Piekarnik

FINLUX

Piekarnik FO-65W6MBK

2020-07-06

Pieczenie w przystępnej cenie

Marka Finlux, której właścicielem jest turecki koncern Vestel, nieustannie powiększa portfolio swoich produktów. Znajdują się w nim m.in. przystępne cenowo, a jednocześnie funkcjonalne i ciekawe wzorniczo piekarniki. Jednym z nich jest model FO-65W6MBK.

Czytaj więcej...
Zmywarka

AMICA

Zmywarka DIM435ABG

2020-07-06

Kompaktowy model z OpenDry

Wśród nowych zmywarek marki Amica z funkcją OpenDry dostępny jest model DIM435ABG o szerokości 45 cm. Urządzenie, mimo swoich gabarytów, może pomieścić nawet do 10 kompletów naczyń.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-10 Coral

2020-07-06

Wyspowa wygoda i elegancja

Ofertę stylowych okapów polskiej marki Akpo wzbogacił wyspowy model WK-10 Coral. Powstał on przede wszystkim z myślą o nowoczesnych aranżacjach kuchennych, a jego eleganckie wzornictwo z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom

Czytaj więcej...
Toflesz -

LUDZIE, FIRMY, PRODUKTY

Toflesz - producent okapów kuchennych na miarę XXI w.

2020-07-06

Firma Toflesz to jeden z czołowych producentów okapów w naszym kraju. Dzięki nieustannym inwestycjom w park maszynowy, przestrzeń magazynową i portfolio produktowe jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej...
Bezpieczeństwo

CHECKPOINT SYSTEMS

Bezpieczeństwo pracowników i klientów

2020-07-06

Sytuacja związana z COVID-19 wpłynęła na zmiany w wielu sektorach usług. Wraz z ponownym otwarciem salonów pojawiło się wiele pytań o kształt handlu. Nowa rzeczywistość, która nadeszła wraz z pandemią, jest diametralnie inna zarówno pod względem zachowań konsumentów, jak i strategii prowadzenia handlu detalicznego.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket