Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Mechaniczna filtracja

AKADEMIA VESTEL

Mechaniczna filtracja i nawilżanie powietrza

2019-12-02

Sezon jesienno-zimowy to najtrudniejszy okres dla naszego zdrowia, a to z powodu smogu i sezonu grzewczego. Znacząco zmniejsza się wilgotność powietrza w mieszkaniach, co ma wpływ na nasze drogi oddechowe. Suche powietrze powoduje także wzrost ilości szkodliwych ładunków elektrostatycznych.

Czytaj więcej...
Wspólna platforma

CYFROWY POLSAT

Wspólna platforma OTT Cyfrowego Polsatu i Discovery

2019-12-02

Cyfrowy Polsat i Discovery podpisały umowę joint venture dotyczącą utworzenia wspólnej platformy OTT, dostępnej na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych.

Czytaj więcej...
Kupuje udziały

CANAL+

Kupuje udziały w Kino Świat

2019-12-02

ITI Neovision SA, operator Canal+ w Polsce, sfinalizował zakup większościowego pakietu 70 proc. udziałów w Kino Świat sp. z o.o., czołowego dystrybutora filmów w Polsce.

Czytaj więcej...
Podsumowanie wyników

CYFROWY POLSAT

Podsumowanie wyników III kwartału

2019-12-02

Grupa Cyfrowy Polsat zakończyła III kwartał z 2,9 mld zł przychodów i 236,5 mln zysku.

Czytaj więcej...
Nowa aplikacja

ANTHEM

Nowa aplikacja dla systemu iOS

2019-12-02

Firma Anthem opracowała nową aplikację sterującą dla urządzeń z linii MRX i STR – Anthem Remote. Jest ona dostępna bezpłatnie w App Store, a więc wyłącznie na urządzenia mobilne z systemem iOS.

Czytaj więcej...
Nowa funkcja

TECHNISAT

Nowa funkcja w aplikacji Connect

2019-12-02

Firma TechniSat nieustannie usprawnia aplikację mobilną do obsługi „inteligentnego” domu. Mowa tutaj o oprogramowaniu Connect, dostępnym na urządzenia z systemami Android i iOS, które zyskało funkcję MultiPlay.

Czytaj więcej...
Nowa wersja

LENBROOK INTERNATIONAL

Nowa wersja BluOS

2019-12-02

Firma Lenbrook International wprowadziła nową wersję oprogramowania dla swojej multimedialnej platformy – BluOS 3.6. Dzięki temu użytkownicy sprzętu kompatybilnego z BluOS mogą korzystać z nowych serwisów streamingowych, nowej opcji odsłuchu MQA i Asystenta Google.

Czytaj więcej...
Marki z dystrybucji

POLPAK POLAND

Marki z dystrybucji na targach w USA

2019-12-02

Martin Logan, Paradigm i Anthem, a więc marki oferowane przez polskiego dystrybutora – firmę Polpak Poland, prezentowały swoje najnowsze urządzenia w USA. Sprzęt wspomnianych marek można było zobaczyć podczas odbywających się w Denver w stanie Kolorado targów CEDIA Expo i wystawy Rocky Mountain Audio Fest.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket