Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Przepis

SAMSUNG

Przepis na idealne wnętrze

2019-10-01

Firma Samsung rozpoczęłą promocję, w której przy zakupie sprzętu tej marki można otrzymać zwrot od 300 do nawet 1500 zł. Jest to pierwsza akcja promocyjna, w której Samsung łączy dwie kategorie – AGD oraz RTV.

Czytaj więcej...
Solo

AUDIO CENTER POLAND

Solo w prezencie

2019-10-01

Firma Audio Center Poland przygotowała dla klientów wyjątkową promocje na audiofilski sprzęt marki Arcam, która znajduje się w jej dystrybucji. Promocją został objęty amplituner wielokanałowy Arcam AVR850.

Czytaj więcej...
Jesienna promocja

KAERCHER

Jesienna promocja dla specjalistów

2019-10-01

W swej jesiennej ofercie „Technologie dla branż” Kärcher proponuje całą gamę urządzeń, które nie tylko pozwolą łatwo utrzymać czystość, lecz także ich eksploatacja przełoży się na wymierne korzyści finansowe.

Czytaj więcej...
Zwrot gotówki

BOSCH

Zwrot gotówki za suszarki z AutoClean

2019-10-01

Firma Bosch ogłosiła promocję suszarek z pompą ciepła i techniką AutoClean. Rozwiązanie to ułatwia usuwanie kłaczków powstających podczas suszenia. Za zakup modelu objętego promocją można otrzymać nawet do 500 zł zwrotu.

Czytaj więcej...
Pół roku

MIELE

Pół roku zmywania gratis

2019-10-01

Firma Miele z okazji wprowadzenia na rynek Generacji 7000 przygotowała dla klientów promocję, w której przy zakupie zmywarki z systemem AutoDos można otrzymać voucher na zestaw środków do zmywania PowerDisk. Może on wystarczyć nawet na pół roku zmywania.

Czytaj więcej...
Aktualizacja

SOUND UNITED

Aktualizacja dla urządzeń z Heosem

2019-10-01

Firma Sound United, właściciel marek Denon i Marantz, udostępniła nową wersję oprogramowania dla urządzeń kompatybilnych z systemem multiroom Heos. Oprócz ciągłych ulepszeń i poprawek błędów aktualizacja wprowadza również wiele dotąd niedostępnych rozwiązań.

Czytaj więcej...
23. edycja wystawy

AUDIO VIDEO SHOW

23. edycja wystawy przed nami

2019-10-01

Przypominamy, że w listopadzie odbędzie się kolejna, już 23. edycja wystawy Audio Video Show. Najlepszej jakości sprzęt audio ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Czytaj więcej...
Dźwięk

NETFLIX

Dźwięk w jakości studyjnej

2019-10-01

Netflix oferuje funkcję „Dźwięk wysokiej jakości”. Sprawia ona, że widz może usłyszeć to, co twórcy słyszą w studiu nagraniowym. Dzięki temu nawet najdrobniejszy szczegół sprawia, że wrażenia słuchacza stają się bardziej intensywne.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket