Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wielofunkcyjny indukcyjny robot kuchenny

KOHERSEN

Wielofunkcyjny indukcyjny robot kuchenny MYCOOK

2017-10-27

Kohersen to jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów zaawansowanych robotów kuchennych. Marka należy do grupy Taurus, znanej choćby ze znakomitych elektronarzędzi. Tę techniczną specjalizację i kunszt techniczny widać w każdym detalu robota.

Czytaj więcej...
Blender z funkcją odsysania powietrza

GOTIE

Blender z funkcją odsysania powietrza GBV-800

2017-10-27

Urządzenie o bardzo ciekawej konstrukcji i zasadzie działania znacząco różni się od tradycyjnych blenderów, z jakimi zwykle mamy do czynienia. Niespotykana dotąd funkcja odsysania powietrza, która jest światową innowacją w tym segmencie rynku, bardzo nas zaintrygowała. Czas więc na test praktyczny, który wykonaliśmy w ogrodzie, aby w jesienną niepogodę przypomnieć sobie jak smakuje lato...

Czytaj więcej...
Trymer Durablade

REMINGTON

Trymer Durablade MB050

2017-10-27

Durablade stanowi propozycję dla klientów poszukujących uniwersalnej golarki – zarówno do stylizacji zarostu, jak i golenia na gładko.

Czytaj więcej...
Odkurzacz pionowy

ELECTROLUX

Odkurzacz pionowy UltraPower ZB5020

2017-10-04

Urządzenie dzięki przegubowi EasySteer jest bardzo skrętne i obraca się o 180°. Jest też wyjątkowo lekkie co zdecydowanie ułatwia odkurzanie filigranowej Pani domu, która przemieszcza się między pokojami lub po schodach.

Czytaj więcej...
Laptop Explore Pro

KRUGER & MATZ

Laptop Explore Pro 1410

2017-10-04

Gdy w 2015 r. rynek komputerów osobistych wydawał się już dawno nasycony i różne firmy z niego uciekały Kruger&Matz zaprezentował swoje pierwsze laptopy.

Czytaj więcej...
Słuchawki Fatal1ty

MONSTER

Słuchawki Fatal1ty FXM200

2017-10-04

Jakiś czas temu mieliśmy okazję testować słuchawki dla graczy Monster Fatal1ty FXM100. Tym razem „na warsztat” poszedł wyższy model z tej gamingowej serii Monstera, czyli Fatali1ty FXM200 – lepiej wyposażony i wykonany z wykorzystaniem nieco innych materiałów.

Czytaj więcej...
Parownica SC1800R

GORENJE

Parownica SC1800R

2017-10-04

Oferowana przez słoweńską markę parownica spełnia swoją funkcję w 100 procentach! Ciśnienie 5 barów i przemyślana konstrukcja pozwalają czyścić wiele różnych powierzchni z mocnym wyrzutem 40 g/min. W ten sposób szybko i sprawnie umyliśmy zarówno płytki kuchenne, powierzchnie łazienkowe, a także drewniane panele czy meble ogrodowe.

Czytaj więcej...
Myjka do okien

TEESA

Myjka do okien Smooth Touch

2017-10-04

Umyłam nią wszystkie okna w domu. Ba! Umyłam nią nawet okna dachowe, położone na wysokości ponad 3 metrów! Zapytacie, jak to zrobiłam bez drabiny z moim przeciętnym wzrostem? Przeczytajcie, a dowiecie się. Dodam, że myjka Smooth Touch marki Teesa to naprawdę ciekawe urządzenie, któremu trzeba przyjrzeć się z bliska. I warto to zrobić dłużej.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket