Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Przyszłość zaczyna się…

SIEMENS

Przyszłość zaczyna się… dziś

2018-04-17

Wyczekiwana przez wszystkich gala „Future Living Award” za nami! Było inspirująco, pouczająco, przyszłościowo i… niebywale tłocznie. Tematyka plebiscytu, prelegenci, a także prestiżowa marka i znakomita organizacja oraz nośność konkursu sprawiły, że jubileuszową, 5. już odsłonę uznać należy nie za udaną, ale wręcz znakomitą.

Czytaj więcej...
Testujemy system Miele@home

MIELE

Testujemy system Miele@home

2018-04-11

Świat nieustannie pędzi do przodu, a najlepszym tego dowodem jest seria Miele@home, która nie tylko pozwala kontrolować sprzęt AGD zdalnie, ale także zarządza nim z poziomu urządzeń przenośnych. To rozwiązanie łączy urządzenia Miele w jedną sieć i rewolucjonizuje sposób ich obsługi.

Czytaj więcej...
Ambiente 2018

Ambiente 2018 – kolejna odsłona targów nad Menem

2018-04-10

Od 2 do 13 lutego we Frankfurcie odbyły się największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie. Podczas kilkudniowej imprezy można było zobaczyć wszelkie nowości i innowacje zarówno z zakresu produktów, wyposażenia domów i ogrodów, jak i designerskie dekoracje, a także ciekawe upominki.

Czytaj więcej...
Technology Trends 2018

ABC DATA

Technology Trends 2018

2018-04-10

Spółka ABC Data to jeden z największych krajowych dystrybutorów sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej i AGD. 14 marca firma zorganizowała drugą edycję znanej i cenionej konferencji Technology Trends.

Czytaj więcej...
Prezentuje interaktywny

SAMSUNG

Prezentuje interaktywny flipchart Flip

2018-04-09

Podczas specjalnych warsztatów Samsung zaprezentował interaktywny cyfrowy flipchart. Samsung Flip, bo o nim mowa, to przede wszystkim rewolucja w dziedzinie organizacji spotkań oraz pracy koncepcyjnej w firmach.

Czytaj więcej...
Forum wentylacja –

Forum wentylacja – salon klimatyzacja 2018

2018-03-20

W Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Przez dwa dni Warszawa była miejscem największego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Targom towarzyszyły dwudniowe seminaria, w Arenie Technologii można było zobaczyć przegląd klimatyzatorów split oraz central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Odwiedzający targi mogli wziąć udział w pokazach i konkursach w Strefie Instalatora, a także zagłosować na nowość targów w Konkursie Najciekawszy Produkt.

Czytaj więcej...
Innowacyjny system nawigacji wewnętrznej

PHILIPS

Innowacyjny system nawigacji wewnętrznej

2018-03-16

W 10. edycji imprezy Poland & CEE Retail Summit 2018, która odbyła się w dniach 13–14 marca w warszawskim hotelu Hilton, udział wzięło wielu czołowych przedstawicieli sektora handlowego. Na jubileuszowym spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli firmy Philips Lighting, „Platynowego Partnera” kongresu.

Czytaj więcej...
4 Design Days!

4 Design Days! wideo- i fotorelacja z wydarzenia

2018-03-08

Organizator poinformował, że pierwsze dwa dni targów zgromadziły blisko 9 tysięcy gości biznesowych, związanych z branżą wyposażenia wnętrz. W kolejnych dniach do Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przybyło 25000 osób. To wyjątkowy sukces marketingowy, ocenia sama branża!

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket