Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wspólnie z mediami

MIELE

Wspólnie z mediami w Miele Experience Center

2019-07-29

Wszystkie organizowane przez Miele imprezy dla mediów, począwszy od zwiedzania fabryk niemieckiego producenta, przez wspólne uczestnictwo w znanych i cenionych targach, a kończąc na konferencjach inaugurujących rynkowe nowości firmy, od lat pozostają głęboko i na długo w pamięci dziennikarzy. Są to bowiem wydarzenia nie tylko nad wyraz komfortowe (wręcz rozpieszczające nas do końca…), ale i pieczołowicie dopracowane i przemyślane.

Czytaj więcej...
10 lat działalności MMD

PHILIPS, AOC

10 lat działalności MMD i nowe monitory

2019-07-02

Ten rok jest dla MMD wyjątkowy. Odpowiedzialna za dostarczanie na rynek monitorów marek Philips i AOC firma świętuje 10 lat działalności, co uczciła w trakcie zorganizowanej dla mediów konferencji prasowej.

Czytaj więcej...
Prezentuje

iROBOT

Prezentuje przyszłość sprzątania

2019-07-01

Na spotkaniu w apartamencie Cosmopolitan w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszych robotów sprzątających marki iRobot. Importer i dystrybutor w Polsce – firma DLF Sp. z o.o. – wprowadza nowe, przełomowe produkty – robota odkurzającego Roomba s9+ i robota mopującego Braava jet m6.

Czytaj więcej...
Innovation Days

AB

Innovation Days już po raz szósty!

2019-07-01

O tym, jak szybko płynie czas, mogliśmy przekonać się na kolejnej, szóstej już odsłonie branżowych targów zorganizowanych przez wrocławską spółkę AB SA. Wydawać by się mogło, że tzw. „niedawno” było wczoraj, a tymczasem nie tylko impreza odbyła się już po raz szósty z rzędu, ale też w przyszłym roku minie już 10 lat od udanego debiutu naszego największego dostawcy IT w segmencie AGD.

Czytaj więcej...
Spotkanie na szczycie

APPLiA POLSKA

Spotkanie na szczycie i jubileusz

2019-07-01

Za nami druga edycja Kongresu AGD. W tym roku impreza zbiegła się z 15-leciem APPLiA Polska (związku wcześniej funkcjonującego jako CECED Polska). Spotkanie było doskonałą okazją nie tylko do świętowania, ale także do rozmowy o przyszłości sektora AGD w rozmaitych jego aspektach.

Czytaj więcej...
80-lecie Batmana. Od komiksu do filmu w 8K

SAMSUNG

80-lecie Batmana. Od komiksu do filmu w 8K

2019-06-19

W tym roku mija 80 lat od wydania pierwszego komiksu z człowiekiem-nietoperzem w roli głównej. Na zorganizowany spotkaniu firmy Samsung i Galapagos films mogliśmy kultową postać oglądać na trzech ekranach marki Samsung najnowszym 85 – calowym QLED 8K, starszym, siedmioletnim telewizorze Full HD, a nawet na drzwiach lodówki.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja

SAMSUNG

Sztuczna inteligencja w telewizorach QLED

2019-06-18

W salonie BoConcept odbyło się spotkanie poświęcone sztucznej inteligencji w telewizorach marki Samsung. Wziął w nim udział dr inż. Piotr Bigaj – specjalista z Samsung R&D Institute w Warszawie. Zatrudnieni są w nim eksperci specjalizujący się w obszarach przetwarzania języka naturalnego i mowy, obrazu i dźwięku, Internetu rzeczy przy wykorzystywaniu sztucznej inteligencji (AI) używanej w produktach Samsung, między innymi w telewizorach.

Czytaj więcej...
Nieustannie wspiera

CREATIVE

Nieustannie wspiera polski triathlon

2019-06-13

W warszawskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej odbyła się premiera nowych urządzeń marki Creative. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę PowerSales International – oficjalnego przedstawiciela Creative w Polsce – zaprezentowano cztery nowe produkty: głośnik Bluetooth Muvo Play, 2.1-kanałowy zestaw głośnikowy Pebble Plus oraz kompaktowe słuchawki bezprzewodowe – Outlier Air Sports i Outlier Active.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket