Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Ekologia zaczyna się

PHILIPS

Ekologia zaczyna się w Twoim domu?

2019-01-29

Pod tym hasłem odbyło się śniadanie prasowe. Podczas spotkania Firma OKAM ogłosiła współpracę z firmą Philips, która zaopatrzy mieszkania OKAM w najwyższej klasy oczyszczacze powietrza, by zapewnić mieszkańcom dobrą jakość powietrza w każdym z nich.

Czytaj więcej...
Targi CES 8K

Targi CES 8K i sztuczna inteligencja w praktyce

2019-01-29

Targi CES to dla producentów telewizorów, urządzeń mobilnych, IT, audio, a nawet AGD okazja do zaprezentowania prototypów i przyszłościowych rozwiązań oraz nowości, które w 2019 r. zobaczymy w sklepach.

Czytaj więcej...
Gotowanie

SAMSUNG

Gotowanie w trybie „Smart”

2019-01-04

Cook Story by Samsung był miejscem przedświątecznego spotkania z liczną grupą dziennikarzy z wielu mediów na co dzień współpracujących z tą znaną i zarazem uznaną marką. Wzięli oni udział we wspólnym świątecznym gotowaniu. Wszystko, oczywiście, w oparciu o najnowszy i najnowocześniejszy sprzęt Samsunga, w który wyposażony jest showroom na warszawskim Wilanowie. 

Czytaj więcej...
Rubinowy jubileusz

HORN DISTRIBUTION

Rubinowy jubileusz Kena Ishiwaty

2018-12-04

Ambasador marki Marantz – Ken Ishiwata obchodzi w tym roku 40-lecie współpracy z tym wyjątkowym na skalę światową producentem elektroniki audio. Doskonałą okazją do świętowania rubinowej rocznicy była tegoroczna wystawa Audio Video Show w Warszawie.

Czytaj więcej...
Laboratorium

BOSCH

Laboratorium Pana Korka i pralki

2018-12-04

Wyjątkową i zarazem niezwykle interesującą konferencję przygotowała pod koniec tego roku marka Bosch. Zostali na nią zaproszeni czołowi dziennikarze wraz ze swoimi pociechami. Miejscem spotkania był nowo otwarty w Warszawie klub dla dzieci Airo Space Kids, w którym stworzono specjalnie na tę okazję minilaboratorium. Dzieci wraz z rodzicami oraz szalonymi i zabawnymi naukowcami z Laboratorium Pana Korka przeprowadzili serię intrygujących eksperymentów.

Czytaj więcej...
Wita w domu

RUSSELL HOBBS

Wita w domu pełnym inspiracji!

2018-12-04

Zorganizowane przez markę Russell Hobbs spotkanie prasowe było doskonałą okazją do rozmowy o tym, jak wielkie obecnie znaczenie mają styl i wzornictwo w urządzeniach kuchennych. A właśnie na stylu marka ta zna się jak nikt inny.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket