Artykuły

Jakie urządzenie

Jakie urządzenie do prasowania wybrać?

2016-11-14

Dobre rady dobrymi radami, a fakty faktami. Czym się kierować podczas wyboru, na co zwracać uwagę, a co jest jedynie chwytem marketingowym? sugerować się opiniami blogerów, internetowych „ekspertów”, sprzedawców, a może „najlepszych” w tym zakresie fachowców?

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty prasowania

2016-11-14

Tak naprawdę mało kto lubi prasować, bo to zajęcie dosyć uciążliwe, chyba że w domu jest dobre, nowoczesne żelazko prasujące z parą i taka też deska z pokrowcem, ułatwiającym pracę.

Czytaj więcej...
Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już

Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już "pewną teściową"??

2016-11-09

Ruszyła kampania odkurzaczy marki Zelmer. Działania promujące zakładają obecność w TV, Internecie, prasie, komunikację w mediach społecznościowych i aktywności PR. Głównym bohaterem kampanii został odkurzacz Protecto, ochraniający meble i ściany przed uszkodzeniami.

Czytaj więcej...
Determinanty wyboru

Determinanty wyboru urządzenia kuchennego

2016-10-27

Wybór urządzenia powinien być podyktowany kilkoma kryteriami. Warto pamiętać o kilku kwestiach, które wpływają na możliwości mikserów, blenderów czy robotów wielofunkcyjnych i które potem przekładają się na ich użytkowanie.

Czytaj więcej...
Jak

Jak "gotują" roboty?

2016-10-27

Opcję gotowania mają roboty z tą funkcją. Są połączeniem klasycznych robotów kuchennych z urządzeniami do gotowania. Ich największą zaletą jest kompleksowość – nie tylko przygotowują, ale także gotują składniki, i to na wiele, różnych sposobów. Od klasycznych urządzeń różnią się przede wszystkim budową. Co ciekawe, w ich produkcji specjalizują się konkretni producenci – rzadko są one w ofercie firm mających rozbudowane portfolio produktowe.

Czytaj więcej...
Roboty

Roboty z wbudowaną płytą indukcyjną

2016-10-27

To rzadkie rozwiązanie w robotach planetarnych. Na rynku jest zaledwie kilka takich urządzeń, które wzorowane są na produktach profesjonalnych. Roboty tego typu wyglądem nie różnią się od klasycznych modeli. Wyjątkiem jest płyta indukcyjna, która umożliwia gotowanie bezpośrednio w misie. Urządzenie jednocześnie przygotowuje, miesza i gotuje.

Czytaj więcej...
Co można robić

Co można robić w robotach z funkcją gotowania?

2016-10-27

Roboty kuchenne z funkcją gotowania sprawiają, że mamy całą kuchnię w jednym urządzeniu. Dzięki nim możliwe jest nie tylko przygotowywanie potraw, ale też ich gotowanie. Poniżej przedstawiamy krótki spis możliwości tych urządzeń.

Czytaj więcej...
Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny wybrać?

2016-10-27

To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadajemy sobie przed zakupem tego jakże praktycznego urządzenia. Jednak odpowiedź nie zawsze jest łatwa, zwłaszcza wtedy, kiedy nie wiemy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu lub po prostu nie możemy zdecydować się na konkretny typ urządzenia.

Czytaj więcej...
Czy jeśli suszarka wyłączyła się podczas pracy,

Czy jeśli suszarka wyłączyła się podczas pracy, to znaczy, że się popsuła?

2016-10-05

Czy kiedykolwiek zdarzyła Ci się sytuacja, w której suszarka podczas jej użytkowania tak po prostu przestała działać? Jeśli tak, to wiesz, że jest to zjawisko dość powszechne. Warto wiedzieć, że nieumiejetnę użytkowanie lub nieczyszczony filtr suszarki mogą nam płatać psikusy...

 

Czytaj więcej...
Jaki rodzaj płytek w prostownicy jest najlepszy?

Jaki rodzaj płytek w prostownicy jest najlepszy?

2016-10-04

Rodzaj płytki i zastosowanej na niej powłoki odpowiada za szybkość nagrzewania, ale także decyduje o finalnym efekcie fryzury i zabezpieczeniu włosów przed wysoką temperaturą.

Czytaj więcej...
Jak bardzo kochasz kawę? Zbiór najciekawszych memów

Jak bardzo kochasz kawę? Zbiór najciekawszych memów

2016-09-30

Wybór ekspresu do kawy może być nie lada kłopotem, w międzyczasie można odprężyć się przy... internetowych memach.

Czytaj więcej...
Ruch planetarny

Ruch planetarny podstawą

2016-08-17

Modele planetarne to ważny segment robotów kuchennych, który rozrasta się z każdym rokiem. Wszystko Dzięki zastosowaniu innowacyjnego rozwiązania jakim jest ruch planetarny. To właśnie on sprawia, że mieszanie składników jest nie tylko prostsze, ale też dokładniejsze i skuteczniejsze – dzięki temu w jaki sposób poruszają się mieszadła uzyskujemy idealne napowietrzenie ciasta i odpowiednią konsystencję.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket