Artykuły

Zlewozmywaki

PYRAMIS

Zlewozmywaki Siros i Sparta Plux Lux

2019-10-28

Praktyczne i stylowe konstrukcje

Firma Pyramis wprowadziła na rynek nowe modele zlewozmywaków jednokomorowych – Sparta Plus Lux 1B 1D (78 × 48 cm) i Siros 1B. Pierwszy z nich powstał jako rozwinięcie doskonale przyjętej na rynku polskim linii Sparta Plus, a w drugim wykorzystano innowacyjny system 3ways marki Pyramis.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Illumia

2019-10-28

Oskar w dziedzinie wzornictwa

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja modelu Illumia.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarki z linii Bespoke

2019-10-28

Zaprojektuj swoją lodówkę

W dobie silnego trendu na personalizację, firma Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc domowe urządzenia, które w coraz większym stopniu można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Doskonałym dowodem na to są lodówki Bespoke tego producenta.

Czytaj więcej...
Baterie

FERRO

Baterie z linii Zicco

2019-10-28

Eleganckie i wszechstronne

Funkcjonalność i eleganckie wzornictwo – to zalety wyróżniające najnowszą kolekcję baterii Zicco. Od strony estetycznej znakomicie wpisuje się ona w aktualne trendy w aranżacji wnętrz, równocześnie oferując bardzo dobrą jakość wykonania, charakterystyczną dla marki Ferro.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

FRANKE

Zlewozmywaki Box Center i Kanon

2019-10-28

Innowacyjna strefa zmywania

W naszych domach pojawia się coraz więcej wielofunkcyjnych mebli i urządzeń. Dzięki sprytnym rozwiązaniom mieszkamy coraz wygodniej. Ten trend szczególnie widoczny jest w kuchni, do której Franke proponuje zlewozmywaki wielozadaniowe.

Czytaj więcej...
Pralkosuszarka

SHARP

Pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL

2019-10-03

Wygodny załadunek i skuteczne suszenie

W ofercie marki Sharp dostępna jest pralkosuszarka ES-HDH0147W0-PL. Dzięki temu wszechstronnemu modelowi usuniemy nie tylko uporczywe plamy i zabrudzenia, ale też szkodliwe dla zdrowia detergenty. To model idealny zwłaszcza dla domowników cierpiących na alergie.

Czytaj więcej...
Zmywarka

MIELE

Zmywarka G 7310 SC

2019-10-03

Wolnostojący model z AutoDos

Urządzenia Generacji 7000 to odpowiedź firmy Miele na zmieniające się oczekiwania użytkowników w związku z rozwojem techniki w wielu dziedzinach życia. Wśród nich znajdziemy również zmywarki. Wolnostojącym reprezentantem nowej linii jest model G 7310 SC o szerokości 60 cm.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarka RB36J8799S4

2019-10-03

Dopasowana do wnętrza kuchni

Firma Samsung ma w ofercie kilka różnorodnych linii chłodziarkozamrażarek. Na uwagę zasługuje m.in. linia Chef Collection i zastosowane w niej wzornictwo Kitchen Fit. Są to lodówki ze stalowym frontem, które można obudować meblami. Idealnie wpasowują się w linię frontów mebli kuchennych. Jednym z najnowszych reprezentantów tej innowacyjnej serii produktowej jest model RB36J8799S4.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket