Artykuły

Piknik

Piknik z klimatem

2019-10-01

Obie firmy przywiązują wielką wagę do edukacji ekologicznej, zwłaszcza dzieci i młodzieży, prowadząc od lat wiele różnego typu akcje i działania ekologiczne o charakterze edukacyjnym.

Czytaj więcej...
Rozruch

Rozruch nowej fabryki zmywarek

2019-10-01

We wrześniu w Łodzi dokonano oficjalnego otwarcia nowej fabryki zmywarek firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Wraz z otwarciem nowej placówki rozpoczęła się również produkcja. Fabryka mieści się przy ul. Jędrzejowskiej 83.

Czytaj więcej...
Nowy

Nowy CEO firmy

2019-10-01

Mauro Sacchetto został nowym dyrektorem generalnym firmy Elica, renomowanego włoskiego producenta okapów i płyt grzejnych. Zastąpił Antonio Recinellę, który stanowisko CEO zajmował od 2016 r.

Czytaj więcej...
Dzień

Dzień bez elektrośmieci!

2019-09-30

13 października po raz kolejny w Polsce będziemy obchodzić międzynarodowy „Dzień bez Elektrośmieci”. Wydarzenie zainicjowane zostało przez organizację WEEE Forum, a jego oficjalnym koordynatorem w naszym kraju jest ElektroEko.

Czytaj więcej...
Wspiera bezpieczeństwo

Wspiera bezpieczeństwo i trzeźwość za kierownicą

2019-09-30

Firma Franke objęła swoim patronatem 20. edycję kampanii społecznej „Prowadzę – jestem trzeźwy”. Firma zdecydowała się na wsparcie akcji, dostrzegając ogromne zagrożenia, jakie płyną z prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Czytaj więcej...
Stabilne tempo wzrostu

Stabilne tempo wzrostu

2019-09-30

Pierwsza połowa 2019 r. doskonale wpisała się w długookresowy trend ekspansji sprzedażowej Grupy Amica. Przychody firmy wzrosły o 4,7 proc. rdr, do blisko 1,4 mld zł, co przełożyło się na podobne tempo wzrostu zysku operacyjnego i wyniku EBITDA, odpowiednio do 61,2 mln zł oraz 87,7 mln zł.

Czytaj więcej...
Brylantem

Brylantem Polskiej Gospodarki

2019-09-25

Kolejne prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane polskiemu oddziałowi firmy Karcher. „Brylant Polskiej Gospodarki 2018” potwierdza znakomitą kondycję przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...
Produkty marki TEKA

Produkty marki TEKA od września dostępne w RTV EURO AGD

2019-09-18

RTV EURO AGD wprowadziło z początkiem września do swojej oferty sprzęt i urządzenia kuchenne globalnego producenta AGD – marki TEKA. Produkty TEKA będą dostępne zarówno w sklepie internetowym www.euro.com.pl, jak i w wybranych sklepach stacjonarnych EURO.

Czytaj więcej...
Marka Fagor w portfolio

Marka Fagor w portfolio

2019-09-10

Amica podpisała umowę licencyjną z Fagor S. Coop., na mocy której będzie sprzedawała duże AGD pod marką Fagor. Dobrze znanej w Hiszpanii marce pozwoli to powrócić na rynek z nowoczesnymi produktami najwyższej jakości. Dla Grupy Amica będzie to kolejny etap zwiększania sprzedaży w Europie. Właścicielem marki pozostanie Fagor S. Coop.

Czytaj więcej...
Kuchnia zawsze modna…

Kuchnia zawsze modna… i praktyczna

2019-09-02

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Producenci tych urządzeń stale dostosowują je do aktualnych potrzeb i wymagań klientów.

Czytaj więcej...
Współpraca

Współpraca z Axima Refrigeration France

2019-09-02

Chemours – globalna firma chemiczna z czołową pozycją na rynku fluoroproduktów, technologii tytanowych i rozwiązań chemicznych, ogłosił współpracę z Axima Refrigeration France, czołowym wykonawcą w dziedzinie HVAC, chłodnictwa i ochrony przeciwpożarowej, w celu oceny wykorzystania czynnika chłodniczego Opteon XL.

Czytaj więcej...
Oczyścił Kościół Odkupiciela

Oczyścił Kościół Odkupiciela w Jerozolimie

2019-09-02

W ramach programu wsparcia kultury Kärcher oczyścił Kościół Odkupiciela w Jerozolimie. Wapienna fasada budynku została uwolniona od graffiti i warstw farby, które zakrywały brud.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket