Artykuły

Najważniejsze rozwiązania techniczne

JAK TO DZIAŁA?

Najważniejsze rozwiązania techniczne w oczyszczaczach

2019-09-03

Budowa oczyszczaczy jest zróżnicowana w zależności od funkcji, jakie może pełnić dany model. Każdy z dużych producentów wprowadza własne rozwiązania, które są chronione patentami. Oczyszczacze składają się z obudowy, wykonanej najczęściej z wytrzymałego tworzywa, silnika, systemu filtracyjnego, czujników, panelu obsługowego i elektroniki.

Czytaj więcej...
Rodzaje

Rodzaje oczyszczaczy i nawilżaczy

2019-09-03

Na rynku jest wiele rodzajów oczyszczaczy i nawilżaczy, różniących się konstrukcją, zastosowaniem, parametrami i funkcjami. Ich zadaniem jest poprawa jakości powietrza, którym oddychamy w biurze i w domu. Szczególnie jest to istotne dla alergików i astmatyków, którym znacznie mogą poprawić komfort życia.

Czytaj więcej...
Jonizacja

AKADEMIA VESTEL

Jonizacja – nie tylko zdrowe powietrze

2019-07-29

Każdy chciałby na co dzień oddychać powietrzem tak czystym i świeżym jak podczas spaceru po lesie. Niestety zanieczyszczenia generowane przez miasto praktycznie to uniemożliwiają. Z tym problemem skutecznie można walczyć w domu, używając oczyszczaczy z technologią jonów Plasmacluster. To rozwiązanie nie tylko odświeża powietrze, ale przede wszystkim usuwa z niego szkodliwe mikroorganizmy.

Czytaj więcej...
Klimatyzatory ścienne

KLIMATYZACJA I WENTYLACJA

Klimatyzatory ścienne i przenośne

2019-03-29

Urządzenia klimatyzacyjne nie tylko utrzymują zadaną temperaturę, aby chłodzić pomieszczenie, ale mogą powietrze oczyszczać, ogrzewać, osuszać oraz utrzymywać optymalną wilgotność i czystość za pomocą różnych fi ltrów.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket