Artykuły

Akumulatorowy sprzęt

Akumulatorowy sprzęt do ogrodu

2021-09-24

Nie tylko na budowie, ale i w ogrodzie urządzenia akumulatorowe cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki ich dużej wydajności coraz częściej maszyny mogą konkurować nawet ze sprzętem spalinowym. Do tego, w przeciwieństwie do niego, są bardziej ekologiczne i można ich używać niemal bezkosztowo.

Czytaj więcej...
Pilarki tarczowe ręczne

Pilarki tarczowe ręczne na budowie

2021-07-28

Cięcie materiałów twardych, takich jak budowlane elementy betonowe, bloczki, rury, cegły i płyty marmurowe, stanowi wyzwanie dla maszyny. Podpowiadamy, jaką pilarkę tarczową wybrać do cięcia najtwardszych materiałów.

Czytaj więcej...
Oświetlenie

Oświetlenie w naprawach i remontach

2021-07-27

Dobrze dobrane oświetlenie na stanowisku pracy decyduje o jej komforcie, bezpieczeństwie i mniejszym zmęczeniu wzroku. Do prac stosuje się dwa rodzaje oświetlenia: ogólne, instalowane w oprawach na ścianach i sufitach – oraz przenośne – do oświetlenia konkretnego miejsca pracy. Oprawy są zasilane prądem o napięciu 230 V, a lampy robocze przewodowo lub bateriami oraz akumulatorami.

Czytaj więcej...
Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe w różnych zastosowaniach

2021-07-27

Wśród wielu urządzeń czyszczących, myjki wysokociśnieniowe upowszechniły się w gospodarstwach domowych. Coraz większa oferta, lepsze wyposażenie i atrakcyjne ceny urządzeń konsumenckich sprawiły, że chętnie są stosowane nie tylko w pracach przy domowych.

 

Czytaj więcej...
Lampy i urządzenia

Lampy i urządzenia do dezynfekcji

2021-07-06

Coraz więcej zagrożeń dla naszego zdrowia wynika z pogorszenia jakości powietrza przez zwiększenie zachorowań na infekcje dróg oddechowych i trwającą pandemię wirusa SARS-CoV-2. Źródłem zarazków mogą być też przedmioty, na których mogą utrzymywać się szkodliwe mikroorganizmy. W walce z nimi są skuteczne oprawy z promiennikami UV-C i oczyszczacze powietrza z lampami UV-C.

Czytaj więcej...
Lampy wirusobójcze

POL-LIGHTING

Lampy wirusobójcze – co powinniśmy o nich wiedzieć?

2021-05-27

Dezynfekcja z wykorzystaniem promieniowania UV-C jest jedną z najskuteczniejszych metod pozwalających na zmniejszenie ryzyka zakażenia wirusami i bakteriami, w tym wirusem SARS-COV-2, będącym źródłem panującej obecnie pandemii. W artykule wyjaśniamy, na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń z lampami UV-C.

Czytaj więcej...
Wiertła i otwornice

Wiertła i otwornice do różnych materiałów

2021-05-25

Ręczna wiertarka elektryczna znajduje się właściwie w każdym domu i warsztacie, o firmach budowlanych czy zakładach przemysłowych nie wspominając. Aby móc wykorzystywać jej możliwości w sposób maksymalny, trzeba zaopatrzyć się w gamę odpowiednich wierteł.

Czytaj więcej...
Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne do ogrodu

2021-05-25

W ogrodzie wiele prac wykonuje się przy pomocy narzędzi ręcznych. Przede wszystkim służą do pielęgnacji upraw na grządkach, trawników oraz krzewów i drzew.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket