Artykuły

Szuflady grzewcze

Szuflady grzewcze i do pakowania próżniowego

2022-10-06

Szuflady do zabudowy to nowe, ale już cieszące się ogromną popularnością sprzęty gospodarstwa domowego. Większość z nich wykorzystywana jest jako urządzenia do podgrzewania, ale na rynku znajdziemy również modele, których jedną z praktycznych funkcji jest pakowanie próżniowe. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Ekskluzywne wzorniczo i nowoczesne technicznie

Ekskluzywne wzorniczo i nowoczesne technicznie okapy nablatowe

2022-10-04

W kuchennej aranżacji okap pełni często ważną funkcję dekoracyjną. Okazały staje się centralnym punktem w przestrzeni kuchennej. Co zrobić, jeśli chcemy tego uniknąć, ale jednocześnie okap jest dla nas bardzo ważnym sprzętem? W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się konstrukcja nablatowa, zwana również blatową.

Czytaj więcej...
Wolnostojące i pojemne

Wolnostojące i pojemne kuchenki mikrofalowe beztalerzowe

2022-09-09

Płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów, po pierwsze: zwiększając powierzchnię użytkową, po drugie: oferując większy komfort wkładania i wyjmowania potraw z komory. Trzecim, równie ważnym argumentem jest łatwiejsze utrzymanie w czystości.

Czytaj więcej...
Wolnostojące pralkowirówki

Wolnostojące pralkowirówki i wirówki

2022-09-09

Sprzęty pralnicze, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane tam, gdzie nie ma dostępu do sieci wodociągowej, zajmują niewiele miejsca, są praktyczne i oszczędne, a do sprawnego działania wystarczy im jedynie podłączenie do energii elektrycznej. Zostały wyparte przez automatyczne pralki do prania, niemniej są miejsca i sytuacje, w których urządzenia te są niezastąpione. (Fot. Mesko)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki z praktycznym,

Chłodziarkozamrażarki z praktycznym, górnym zamrażalnikiem

2022-09-08

Lodówka z zamrażarką umiejscowioną na górze to wciąż popularny sprzęt, który ma rzeszę zwolenników. Producenci tych konstrukcji oferują je w wersjach o rozmaitej wysokości i szerokości, a do tego wyposażanych w nowoczesne systemy i funkcje, które nie tylko pozwalają na prawidłowe i dłuższe przechowywanie żywności, ale przede wszystkim są ciche i energooszczędne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Baterie z filtrem do wody

Baterie z filtrem do wody i uzdatnianie wody

2022-09-06

Produkcja rozmaitych sprzętów codziennego użytku zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju jest obecnie w fazie pełnego rozkwitu. Również w segmencie armatury kuchennej, w którym producenci doskonale znają potrzeby współczesnych użytkowników, trendy wzornicze oraz produkcję w zgodzie z zasadą „zero waste”. Dlatego wielu z nich oferuje baterie kuchenne z wbudowanym filtrem wody lub dołącza go do zestawu. Jednym z powodów jest dbałość o nasze zdrowie, ale również troska o środowisko naturalne. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Płyty z

Płyty z wbudowanymi okapami

2022-09-05

Cisi bohaterowie kuchni – tak często mówi się o okapach. Oczyszczają powietrze, chronią przed nadmierną wilgocią, zabezpieczają przestrzeń przed migracją zapachów. Wbudowane w płytę grzewczą nie zajmują dodatkowego miejsca, a przy tym doskonale spełniają swoją funkcję.

Czytaj więcej...
Nowoczesne i funkcjonalne

Nowoczesne i funkcjonalne kompaktowe urządzenia do zabudowy

2022-09-04

Mieszkanie z dużą kuchnią czy dom nie sprawiają użytkownikowi kłopotów w zakresie doboru funkcjonalności i odpowiedniego rozplanowania sprzętów AGD. A co, jeśli mamy małe mieszkanie i chcemy, żeby przestrzeń kuchenna była jak najbardziej funkcjonalna? Wtedy z pomocą przychodzą tak zwane urządzenia kompaktowe do zabudowy. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket