Artykuły

Zwiększanie mocy

Zwiększanie mocy ssania odkurzacza

2017-04-11

Jak zwiększyć moc ssącą odkurzacza bez wymiany jego silnika? Jak sprawić, by wraz z zapełnianiem się worka, efektywność urządzenia nie malała? Poznaj proste sposoby na szybsze i skuteczniejsze odkurzanie.

Czytaj więcej...
Determinanty

Determinanty skutecznego odkurzania

2016-12-20

Jak wynika z badań, klienci oczekują od odkurzacza, aby był kompaktowy, lekki i dokładnie zbierał wszelkie nieczystości. Niestety, nie do końca te właśnie cechy decydują o jakości i skuteczności odkurzania.

Czytaj więcej...
Ssawki, szczotki,

Ssawki, szczotki, pędzle…

2016-12-13

Znaczny wpływ na skuteczność odkurzania mają rodzaj, kształt oraz parametry zastosowanych końcówek. Muszą być tak zbudowane, by zapewniały efektywne usuwanie zanieczyszczeń bez ryzyka zniszczenia czyszczonych powierzchni.

Czytaj więcej...
Odkurzacze kominkowe i...

Odkurzacze kominkowe i... materacowe!

2016-12-13

Część z Państwa zapewne mocno się zdziwi powyższym tytułem. Takie rozwiązania jednak istnieją i są często naprawdę bardzo potrzebne.

Czytaj więcej...
Dla wygodnych

Dla wygodnych – roboty sprzątające

2016-12-13

Alternatywą dla klasycznych odkurzaczy, w pracy których niezbędny jest udział człowieka, są roboty sprzątające. Urządzenia te cieszą się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze sucho/mokro

2016-12-13

Zwane są też uniwersalnymi albo z angielskiego wet & dry, a więc do pracy na sucho i mokro. I to chyba najtrafniejsze nazewnictwo, gdyż najlepiej oddaje ideę pracy tych właśnie urządzeń.

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia parowe

2016-12-13

Są coraz popularniejsze i uzupełniają segment odkurzaczy. Ich atutem jest fakt, że gorąca para doskonale radzi sobie z zabrudzeniami oraz niektórymi bakteriami.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze ręczne

2016-12-13

Mały odkurzacz ręczny jest niedoceniany. Ale to się zmieni! Modele ręczne to bowiem bardzo przydatne urządzenia i za chwilę dorównają w pełni dojrzalszym konstrukcjom.

Czytaj więcej...
Urządzenia

Urządzenia piorące

2016-12-13

Takie urządzenie jest marzeniem każdej pani domu, zwłaszcza przed świętami, ale także na co dzień, zwłaszcza kiedy ma duży dom, rodzinę i zwierzęta. Tego typu odkurzacz to wówczas rzecz niezastąpiona.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze z filtrem wodnym

2016-12-13

Modele z filtrem wodnym to urządzenia zaawansowane technicznie, funkcjonalne i bardzo skuteczne. Szczególnie polecane są osobom z chorobami płuc czy też alergią na kurz.

Czytaj więcej...
Czyszczenie

Czyszczenie i konserwacja odkurzaczy

2016-12-13

Często odkurzacze traktowane są po macoszemu, choć urządzenia te powinny być systematycznie i szczególnie dokładnie czyszczone. Wymiana worków czy filtrów nie wystarczy.

Czytaj więcej...
Odkurzacze bezworkowe

Odkurzacze bezworkowe - charakterystyka

2016-12-12

Należą do grupy nowszych modeli niż te pracujące z wykorzystywaniem worków. Mają wiele zalet, co wcale nie znaczy, że są popularniejsze od workowych.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket