Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okap

CIARKO

Okap Su Mini

2019-12-03

Świeże powietrze w niedużej kuchni

Firma Ciarko wprowadza do oferty okapy, które wyróżniają się nie tylko pod względem wzornictwa, ale także parametrami technicznymi i funkcjonalnością. Doskonałym tego potwierdzeniem jest kompaktowy podszafkowy model Su Mini.

Czytaj więcej...
Pralka

BOSCH

Pralka WAX32EH0EU

2019-12-03

Pranie w 4D

Model WAX32EH0EU to energooszczędna pralka wyróżniająca się 10-kilogramowym załadunkiem i wykorzystująca wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wśród nich są m.in. obsługa platformy Home Connect oraz 4D Wash System. Wpływają one na komfort i dużą wydajność prania.

Czytaj więcej...
Kuchnia

MPM

Kuchnia MPM-54-KGM-04

2019-12-03

Gazowo-elektryczna konstrukcja

Model MPM-54-KGM-04 to sprzęt, który świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Wyposażony jest w płytę gazową i piekarnik elektryczny z termoobiegiem, co umożliwia równomierne i szybkie przyrządzenie wypieków.

Czytaj więcej...
Telewizja satelitarna

TELEWIZJA DVB-S i OTT

Telewizja satelitarna czy internetowa?

2019-12-03

Artykuł jest podsumowaniem zmian i trendów, jakie występują w tym roku w działalności platform cyfrowych DVB-S na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Zmywarka

BEKO

Zmywarka DEN48520XAD

2019-12-03

Komfortowe i oszczędne zmywanie

W ofercie firmy Beko dostępna jest wolnostojąca zmywarka DEN48520XAD, wykorzystująca system automatycznego dozowania detergentu. Dzięki temu zmywanie jest znacznie wygodniejsze, a przy tym efektywniejsze i bardziej energooszczędne.

Czytaj więcej...
Wygodne i praktyczne

KOLUMNY AKTYWNE

Wygodne i praktyczne nagłośnienie

2019-12-03

Głośniki i kolumny aktywne, czyli takie, które mają już wbudowany wzmacniacz są nie tylko wygodne w instalacji, ale też funkcjonalne. Coraz częściej obsługują zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Świetnie sprawdzą się m.in. do nagłośnienia telewizora czy komputera. Przenośne konstrukcje aktywne będą natomiast idealnym „towarzyszem” podczas plenerowych imprez.

Czytaj więcej...
Zasilanie

POWERBANKI

Zasilanie urządzeń mobilnych w terenie

2019-12-03

Wydajność akumulatorów we współczesnych smartfonach często stanowi powód do narzekań. Mało kto pamięta już o telefonach komórkowych, które potrafiły nawet ponad tydzień działać na jednym cyklu ładowania. Znaczne zwiększenie możliwości urządzeń wpłynęło także na ich apetyt na energię.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

PIELĘGNACJA CIAŁA

Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

2019-12-02

Elektronika z segmentu urodowego cieszy się coraz większą popularnością. Produkty te to nie tylko popularny sprzęt do pielęgnacji włosów. Modne stają się akcesoria, przy których pomocy zadbamy o cerę i ciało. Są one alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych wizyt w salonach kosmetycznych.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket