Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Sposoby na organizację

Decoroom

Sposoby na organizację domowego biura

2020-05-01

Podczas pracy zdalnej szczególnie ważne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni w domu, która ma bezpośredni wpływ na naszą kreatywność, efektywność i możliwość koncentracji. Jak przeorganizować wnętrze, aby profesjonalnie wykonywać w domu wszystkie swoje służbowe obowiązki?

Czytaj więcej...
Polacy z nagrodą

DEVO

Polacy z nagrodą Red Dot 2020

2020-05-01

Devo – polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie „Red Dot” 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.

Czytaj więcej...
Sklepy przyszłości pojawią się

CHECKPOINT SYSTEMS

Sklepy przyszłości pojawią się szybciej, niż się nam wydaje

2020-05-01

Sprzedawcy detaliczni od dawna wiedzieli, że na rynku szykują się zmiany. Konsumenci coraz chętniej przenoszą swoje zwyczaje zakupowe do Internetu i to tam uczą się pewnych wzorców – przede wszystkim szybkości zakupów, wygody, ogromnej dostępności asortymentu czy choćby elastyczności związanej z dostawą, zwrotami i płatnościami.

Czytaj więcej...
Akcja #BoschwPogotowiu

BOSCH

Akcja #BoschwPogotowiu

2020-05-01

Marka Bosch ruszyła z pomocą szpitalom, SOR-om i stacjom ratownictwa medycznego w całym kraju. W ramach akcji #BoschwPogotowiu przekaże na ich potrzeby setki urządzeń. Będą to pralki, suszarki, pralkosuszarki, czajniki i kuchenki mikrofalowe. Ich wartość rynkowa sięgnie 1 000 000 zł.

Czytaj więcej...
Akcja #GotujeWDomu

SAMSUNG

Akcja #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

2020-05-01

Część z nas z pewnością zastanawia się, jak zagospodarować czas, który spędzamy w domu, pracując zdalnie i opiekując się dziećmi. Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła akcja #GotujeWDomu.

Czytaj więcej...
2/3 Polaków ograniczy zakupy,

GfK

2/3 Polaków ograniczy zakupy, ratując domowy budżet

2020-05-01

Wyniki pierwszej fali badania „GfK Corona Mood: dynamika zachowań konsumenckich na rynkach FMCG, dóbr trwałych i usług finansowych” wskazują, że 68 proc. respondentów deklaruje, że w sytuacji pogorszenia sytuacji finansowej gospodarstwa domowego jest gotowa zacisnąć pasa i ograniczyć dotychczasowe standardowe zakupy i wydatki.

Czytaj więcej...
Przekazuje sprzęt

HISENSE

Przekazuje sprzęt medyczny i ochronny dla Słowenii

2020-05-01

Grupa Hisense, do której należy m.in. marka Gorenje, przekazała ludności słoweńskiego Roje sprzęt medyczny i ochronny. Jest to jedna z darowizn, jaką w ostatnim czasie przekazała Słowenii firma Hisense.

Czytaj więcej...
Roomba i7+

iROBOT

Roomba i7+ nagrodzona

2020-04-30

W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja gali Mobility Trends, podczas której zostały wręczone statuetki „Złoty Bell” w 24 kategoriach. Wśród nagrodzonych marek znalazł się iRobot.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket